Резултати от 1 до 7 от общо 7

windows live problem!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    8
    #1

    windows live problem!!!

    Imam problem s instaliraneto na usb pamet za windows live infra 6.2. Pametta raboti bez problem pod Knoppix, no pod wina neshte. Kakvo da pravq??

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #2

    Re: windows live problem!!!

    Ми като начало пиши на КИРИЛИЦА по възможност.
    По темата
    За да работи под Кнопикс а под Виндовс да не ще явно е, че имаш яд с USB-тата на Вин-а.Прейнсталирай си USB-тата и може и да се харесат.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    8
    #3

    Re: windows live problem!!!

    Цитат Първоначално публикувано от BAD_BOBIK
    Ми като начало пиши на КИРИЛИЦА по възможност.
    По темата
    За да работи под Кнопикс а под Виндовс да не ще явно е, че имаш яд с USB-тата на Вин-а.Прейнсталирай си USB-тата и може и да се харесат.
    Trudno shte da mi e da pisha na kirilica, poneje nemoga da mu zadam drug ezik na win.
    Po vaprosa za instalaciqta na USB driverite nestava, izobshto ne iska da mi startira exe-tata za USB-driver. Moje bo detektva pyrvo dali imam HDD i zatova ne iska

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #4

    Re: windows live problem!!!

    Липсата на възможност за превключване на езиците не е оправдание, като цъкнеш да пишеш отговор, горе в ляво има едно насписче KREDOR и до него EN, от там спокойно можеш да си превключваш езиците за писане.
    А на Live СД-то няма да ти тръгне USB паметта, по простата причина че повечето Лайф дистрибуции не зареждат драйвери за USB, докато при Кнопих и другите линукс дистрибуции драйверите ги има вградени.
    Или пробвай с някоя друга Windows Live дистрибуция, или си направи своя, в която (евентуално ако можеш) да сложиш и USB поддръжка.

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    8
    #5

    Re: windows live problem!!!

    Тръгна За целта се използва Paragon Hard Disk Manager!! Благодаря все пак

  7. Novice
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    7
    #6

    Re: windows live problem!!!

    Цитат Първоначално публикувано от viper2k
    Тръгна За целта се използва Paragon Hard Disk Manager!! Благодаря все пак
    Все пак, ако може опиши как го оправи. Аз също ползвам отвреме на време infr@, но иначе не ми дава проблеми с USB. A имам включен кард рийдър и го разпознава, но все пак кажи как го направи ти.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    8
    #7

    Re: windows live problem!!!

    Цитат Първоначално публикувано от ivankrivodol
    Все пак, ако може опиши как го оправи. Аз също ползвам отвреме на време infr@, но иначе не ми дава проблеми с USB. A имам включен кард рийдър и го разпознава, но все пак кажи как го направи ти.
    Поне при мене стана така. Когато се зареди вина и ти засече кард реадера не му задажасх какви драивери да ползва, просто си стои на статос за рунване и толко ва. Със съответната програма се маунтва флаша, както при 2003. Това е!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Премахване на Windows Live Messenger
    От fiorino във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 05-01-10, 09:35
  2. Проблем с Windows XP Media Center Live Edition
    От presents във форум Общ - софтуер
    Отговори: 21
    Последно: 16-02-07, 16:46
  3. Windows XP Live Edition 2
    От ru-boy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 05-06-06, 14:53
  4. Windows.Live.CD.iNFR@.CD.PE.Philka.ru.Edition
    От ru-boy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 25-04-06, 09:41
  5. razlikata mejdu Live Player 5.1 I Live Digital 5.1
    От did във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 06-07-03, 15:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе