Резултати от 1 до 9 от общо 9

активиране на Win XP Home SP2 - kak?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #1

    активиране на Win XP Home SP2 - kak?

    как мога да си активирам уиндоса като не ме пуска въобще да направя настройките на интернета ??? Има ли някакъв начин да се активира ?

    Цялата работа идва от това че тъпия ми компот не работи както трябва с друг уиндос да го ...........

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    251
    #2

    Re: активиране на Win XP Home SP2 - kak?

    Ето вариант, дано ти помогне

    Цитат
    "Активирането, което ще присъства в повечето бъдещи софтуерни продукти на Microsoft, изисква от потребителя да регистрира инсталацията на софтуера върху компютъра си при производителя, за да не бъде блокирано ползването му. Процедурата на активиране включва проверката на валидността на софтуерния лиценз и обмена на цифрови сертификати между Microsoft и потребителя на лиценза. Извършва се посредством прост диалогов асистент (wizard) през Интернет за няколко секунди или с телефонно обаждане до линията за активация на Майкрософт България – тел. 0800 15555 (безплатно от цялата страна) или (02) 9657 100 (GSM-и и от чужбина). В настоящата си реализация WPA дава 30-дневен срок на клиента за ползване на операционната система Windows XP, преди да я активира."

    http://www.microsoft.com/bulgaria/wi...ctivation.mspx

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    327
    #3

    Re: активиране на Win XP Home SP2 - kak?

    Nameri si crack na www.lomalka.ru

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #4

    Re: активиране на Win XP Home SP2 - kak?

    сложих един крак и сега дава че е активиран но пак не мога да се логна и пак иска активация. Някакви идеи ?

  6. Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    379
    #5

    Re: активиране на Win XP Home SP2 - kak?

    Цитат Първоначално публикувано от obshtinska_mishka
    сложих един крак и сега дава че е активиран но пак не мога да се логна и пак иска активация. Някакви идеи ?
    пробвай с преинсталация и крак веднага след това.

    ма при мен не стана с никакви кракове... - пак се наложи да им звъня по тела и да диктувам цифри и букви като малоумен...

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #6

    Re: активиране на Win XP Home SP2 - kak?

    Тоя Хоме от къде си го докопал - ако е например за лаптоп (идва с някой лаптоп) и искаш да го сложиш на десктоп много зор ще видиш и тези от Майкрософт БГ ще ти се карат много...поне на мен ми се развикаха доста.. По принцип така и не успях да го кракна. Пробвай да намериш от някъде вече активирано копие или сложи ХП от най-първите версии...тия без сървис пакове и после ще ъпдайтваш.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    327
    #7

    Re: активиране на Win XP Home SP2 - kak?

    Сложи си корпоративен уиндоус и няма да иска активация.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    29
    #8

    Re: активиране на Win XP Home SP2 - kak?

    При мен има няколко ПЦ-та с Win XP Home SP2 и като ме мързи, използвам GenericAntiWPA (има го тук или тук например) вместо активация, няма проблеми.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #9

    Re: активиране на Win XP Home SP2 - kak?

    Цитат Първоначално публикувано от sluntchitse
    При мен има няколко ПЦ-та с Win XP Home SP2 и като ме мързи, използвам GenericAntiWPA (има го тук например) вместо активация, няма проблеми.
    кажи от къде си да те черпя 2 каси бира. Какво ли не пробва и само с това тръгна без проблем ( поне за сега де )

    Един палец от мене :Super:

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Активиране на USB SAMSUNG UE-40D5003
    От Pires във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 18-03-13, 16:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе