Резултати от 1 до 2 от общо 2

ПрОбЛеМ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    40
    #1

    ПрОбЛеМ

    с XP и nVIDIA GeForce FX 5500 съм свалих си програми за правене на 3D изображения ама полвината не бачкаха щото драйвърите на видеокартата ми бяха стари свалих си нови драйвъри ама веднага след тва не можех да направя резолюцията на повече от 800 by 600 pixels и Color quality по-голямо от Lowest (4 bit) и От тогава и Internet Explorer-а почна да ме изплюва почти веднага след като вляза в някой сайт ама с Opera нямах такъв проблем + тва кат напраа компа да се изключи след известно време и го включа пак целия екран почваше да почернява и да светва през една около секунда а после като изтрих просташките драйвъри Explorer-а спря да ме изплюва екрана спря да почернява и програмите ми почнаха да почват да работят ама сега не мога да нагласям компа да се изключва след определено време и не мога да му давам stand by а като чета нещо примерно и местя плъзгача страницата се движи много бавно и искам да питам кво да правя сега

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #2

    Re: ПрОбЛеМ

    Изтегли си драйвери

    КЛИК

    p.s.Но несъм ги пробвал,най-добре свали от сайта на производителя.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе