Резултати от 1 до 14 от общо 14

XP на испански...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    268
    #1

    XP на испански...

    XP на испански..... Имам (според мен) перфектно инсталирана и работеща ситема с XP SP2 на английски. "Тунин"-гована и "изпилена". Обаче моя "пациент" иска да е на испански. Даде ми CD с инспанска версия. Понеже досега не ми се е случвало това, питам:
    1. Има ли "испанизиране" като "българизирането" ?;
    2. Ако няма, и преинсталирам отгоре бозата, няма ли да стане по голяма?

    10Х.

  2.  
     
  3. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #2

    Re: XP на испански...

    "Испанизиране" има, според страницата на Microsoft има пакети за промяна на езиковия "облик" за 27 езика. Лошото е, че точно връзките за испански "превод" не работят... но ако се поразровиш в сайта, сигурно ще ги намериш.
    За преинсталирането - за по-голяма не знам, но със сигурност ще стане по-бозава... особено, след като е "тунингована".

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    268
    #3

    Re: XP на испански...

    Благодаря колега. Заслужаваш +1 ама още не съм "дорасал" да го направя. В интерес на истината преди да "постна" зор-а си се порових в сайта на чичо Бил, ама не найдох нищо което търсех. Може би не "зададох правилно въпроса" ама... Твоя линк ми свърши работа. Стигнах до това нещо обаче следвайки го спрях на този препъни камък и сам до тук. А уж имам инсталирано лекарство срещу проверката на чичо Бил....

  5. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #4

    Re: XP на испански...

    https://forum.setcombg.com/******************.de/files/30023625/LIPsetup.msi.html
    Ще ме черпиш на някоя чужда сватба...

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    131
    #5

    Re: XP на испански...

    Има. От най новия пакет за промяна на езика има доста езици вкл. и испанския. Просто слагаш една човка от менюто с испански и следва рестарт. После се появява допълнително меню при езиковите настройки слагаш там две чавки и си готов.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #6

    Re: XP на испански...

    Цитат Първоначално публикувано от А.Петров
    Има. От най новия пакет за промяна на езика има доста езици вкл. и испанския. Просто слагаш една човка от менюто с испански и следва рестарт. После се появява допълнително меню при езиковите настройки слагаш там две чавки и си готов.
    Проблема е че трябва да се сложи LIP ESP.
    регионалните настройки подреждат езика на клавиатурата и региона , но не и на самия WIN !

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    131
    #7

    Re: XP на испански...

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Проблема е че трябва да се сложи LIP ESP.
    регионалните настройки подреждат езика на клавиатурата и региона , но не и на самия WIN !
    Извинявам се, че противореча на мнението ти, но нещо не си в час със последния пакет за промяна на езиковия интерфейс. Много е голяма иначе бих го качил някъде.

  10. Member Аватара на TODD
    Тук е от
    Jul 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    444
    #8

    Re: XP на испански...

    Ето тук са преводите на Офиса и Виндуса http://www.microsoft.com/industry/go...llanguage.mspx

    На теб ти трябва точно това http://www.microsoft.com/downloads/d...a-0cc1b341be7c

    А за тези които не знаят това е Българския http://www.microsoft.com/downloads/d...a-0cc1b341be7c

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #9

    Re: XP на испански...

    Няма проблем , стига да си прав, няма за какво да ми се извиняваш !
    Аз просто споделих опита си с LIP на Френски - и там каквото и да правих , докато не качих LIP-чето , не стана !

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #10

    Re: XP на испански...

    защо не видях немски ??? никаде ... неможе да има ромънски ,а немски не

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #11

    Re: XP на испански...

    Цитат Първоначално публикувано от connect
    защо не видях немски ??? никаде ... неможе да има ромънски ,а немски не
    най-вероятно защото немска оригинална версия на windows има, и си се продава легално в немскоговорящите страни, а не се налага локализация с кръпки като за наше величества аборигените

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #12

    Re: XP на испански...

    --- offtopic ---
    Цитат Първоначално публикувано от connect
    Защо не видях немски ??? никаде? ... Не_може да има ромънски ,а немски не.
    Това РОмъния къде е?

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #13

    Re: XP на испански...

    имам един win xp lite rus
    с какво да го подкарам на ENg ?
    и от къде че не ми стигат знанията
    а и гугъл не ме ебава или аз не мога да го питам ?

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    268
    #14

    Re: XP на испански...

    Благодаря на отзовалите се. Свалих го от посочения линк на panevdd. Нещо така и не стана с LIP... Насочих се към чичо Бил. Излъгах го с "валидацията". Микромеките ми дадоха да си го сваля. Ама все не става да се качи. Все ми даваше някаква грешка. Най интересното е, че и БГ пакета който се предлага в момента на сайта на чичо Бил дава същата грешка. (Прилагам screen shot-ове). Пробвах го на няколко компа с различни версии на XP-тo. Включително и на корпоративен. Писна ми накрая. Намерих си инсталационно CD направо на испански. Сцепих диска и го качих на втората партиция. Е, доста се озорих докато го "изпиля" като на първата. Ама стана. Заслужаваше си предизвикателството.




    Някакъв проблем ли има с форума?! Не ми дава да атачна картинки. Изпълнил съм условията!

    The attachments upload directory is not writable. Your attachment or avatar cannot be saved.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Уроци по испански
    От Pesho25 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 11-01-07, 06:48
  2. Испански->Бг интерфейс. Как?
    От carcass във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 01-12-06, 18:57
  3. Мултимедиен самоучител по испански
    От radop във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 07-07-06, 20:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе