Резултати от 1 до 4 от общо 4

HELP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #1

    HELP

    Predi niakolko 4asa stana nesto mnogo interesno.Izvednj kogato zapo4nah da otvariam prozorci na interenet exoplorer i trugna da mi zabiva.Oba4e samo kogato otvoria prozorec ot druga stranica da re4em strakam s diasnoto kop4e na rewieto na geforce4 na open in new window i purvia mi prozorec dava not responding .Kakvo li ne pravih updatnbah si anitvirusnata po4istih si registrite .Smneih si acconta na win XP.Winxp professional mi e osa.Kakvo po diavolite tribva da napravia za da se opravi tova vremenno li e ili kakvo e .Molia za pomost kajete mi ako znaete nesto po vuprosa zastoto ne goria ot jelanie da si preinstaliram winowsa.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #2

    HELP

    Kogato go otvariash po normalnia na4in(ne 4e onova e nenormalno , ba4ka li stranicata?

    Ako ne ba4ka zna4i "server error", kvo tolkoz? Za kvo she preinstalirash.




  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #3

    HELP

    Na kolko stranici ti se sluci taka?




  5. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #4

    HELP

    Opraih problema vsi4ko e ot tupite reklami na divx .Biah re6il da sa izhitria i biha iztril exeto na gain (programa koiato prinuditelno tribva da e vklu4ena za da se gledat reklami tui kato divx 5 professional ne e bezplaten)i Zna4i kakvo stava mahnah tazi programa ot startupa i vsi4ko sa oprai sia hem ne gledam reklami hem ne mi zabiva i hem si imam divx 5 professinal .Blagodaria na tezi koito iskazaha mnenie po problema.(Tribvaha mi 5 4asa dokato razbera kak da go opravia .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе