Резултати от 1 до 5 от общо 5

WINDOWS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    35
    #1

    WINDOWS

    Как мога да премахна една от системите след преинстала на уиндоус .
    до вчера бях на уиндоус хп профессионал и си инсталирах сервице пак2 , та как мога да премахна първата с-ма.

    Ще съм много благодарен ако ми кажете как следващия път когато мисе наложи да преинстална виндоуса да премахна първо с-мата която съм в момента

    значи аз нямам оригинални дискове за преинсталване на уиндоуси а го правя чрез виртуални дискове(ако има някакво значение)

    ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА НЕ ПРОФЕСИОНАЛНИЯ МИ РЕЧНИК, НО ВСЕ ОЩЕ СЕ УЧА

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    35
    #2

    Re: WINDOWS

    МИ ДОБРЕ АМА СЕГА СЛЕД КАТО ВЕЧЕ СЪМ ПРОПУСНАЛ ТОВА МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ОПРАВИ ДА МИ СЕ СТАРТИРА СП2. ГЛЕДАХ ПОДОБНИ ТЕМИ НА МОЯТА НО ПРИ ТЯХ ПРИ СТАРТИРАНЕТО ИМ ЗАДА ВА ВЪПРОС КОЯ С-МА ДА ИЗБЕРАТ А ПРИ МЕН НЕ Е ТЪЙ

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    35
    #3

    Re: WINDOWS

    ами зачи трябва на ново да преинстална и първо да форматирам диск Ц:/ във която е уиндоуса и след това инсталвам новата така ли?
    Ами аиде че закаснявам за даскало и сега ще съм оффлине, виж ако се сетиш нещо пиши пак аз като се прибера ще го пробвам

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    662
    #4

    Re: WINDOWS

    FeNoOo, под системи имаш предвид теми, схеми? Видът, под който ти се показват прозорците, шрифтовете, цветовете на фона, текстовете, това ли? Ако е това - минимизираш всичко, щракаш върху десктопа с десния бутон, properties, themes. От там избираш windows classic. Това ли искаш?

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    186
    #5

    Re: WINDOWS

    Цитат Първоначално публикувано от NO CARRIER
    под системи имаш предвид теми, схеми? Видът, под който ти се показват прозорците, шрифтовете, цветовете на фона, текстовете, това ли? Ако е това - минимизираш всичко, щракаш върху десктопа с десния бутон, properties, themes. От там избираш windows classic. Това ли искаш?
    Според мене FeNoOo има в предвид че е качил 2 windowsa на 1 комп. Е колкото до маханета това е добре
    Цитат Първоначално публикувано от fanta orange
    ми много просто,форматираш харда с диска на XP, преди инсталацията и готово
    Ако само те дразни това че при зареждането се виждат 2 windowsa може да направиш това:
    My Comp->Proarties->Advance->(От Start up and recovery избираш)->Settings->Edyt Там Се отваря txt. фаилче в което намираш ненужния Win. Триеш го и даваш Sаfe на файла. Вече няма да го виждаш. Според мене е по-добре да си оставиш и двата естествено ако имаш място на харда.

    Чао

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. 3DMark за Android и Windows Mobile (Очаквайте скоро за iOS и Windows RT)
    От stenly във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 02-04-13, 21:22
  2. Отговори: 3
    Последно: 31-08-10, 16:21
  3. Отговори: 0
    Последно: 13-08-10, 16:35
  4. Отговори: 2
    Последно: 15-07-08, 06:57
  5. Windows Genuine Advantage разпозна Xubuntu като легален Windows
    От stekyman във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 18-06-07, 22:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе