Резултати от 1 до 15 от общо 15

звуците при уиндоуса

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    325
    #1

    звуците при уиндоуса

    не съм пипала никъде из настройките,а сега компа ми издава по различни звуци(като удране по пиано) при някаква грешка или при инсталиране на нещо си и т.н..От къде ,например може да си го оправя това,,,в смисъл,,да си издава нормалните звуци,като след инсталиране на уина.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #2

    Re: звуците при уиндоуса

    Start>>Control Panel>>Sounds and Audio>>Sounds>>Sound Scheme>>Windows Default

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #3

    Re: звуците при уиндоуса

    ---------offtopic---------
    Цитат Първоначално публикувано от Ghost
    Start>>Control Panel>>Sounds and Audio>>Sounds>>Sound Scheme>>Windows Default
    Брех, колко си бръз . Нали ужким не ползваш Windows, откъде ги знаеш тези работи, а ?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #4

    Re: звуците при уиндоуса

    Цитат Първоначално публикувано от Lazy Dog
    ---------offtopic---------
    Брех, колко си бръз . Нали ужким не ползваш Windows, откъде ги знаеш тези работи, а ?
    В случая имам под ръка Windows и погледнах ;-)

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    325
    #5

    Re: звуците при уиндоуса

    Цитат Първоначално публикувано от Ghost
    Start>>Control Panel>>Sounds and Audio>>Sounds>>Sound Scheme>>Windows Default
    страшно много ти благодаря,писна ми да се чуват странни звуци

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #6

    Re: звуците при уиндоуса

    Ghost, сега очаквай да минат 2 дни и Nely да заяви че звуците пак са и сменени и да те наругае, че не знаеш от къде се оправят, щото има сигурно друг начин.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    325
    #7

    Re: звуците при уиндоуса

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    Ghost, сега очаквай да минат 2 дни и Nely да заяви че звуците пак са и сменени и да те наругае, че не знаеш от къде се оправят, щото има сигурно друг начин.
    imam chuvstvoto che syzdavate narochno smut vyv foruma


    p.p.:syjaljavam za latinicata..skapa mi se fleksa

    Цитат Първоначално публикувано от fanta orange
    а сигурна ли си че не е комшията дето свири на това пиано,я се заслушай за по сигурно
    toj komchijata sviri ama na edni drugi raboti


    pak mi ostroumnichich ,ne ti prilicha



    p.p.:syjaljavam za latinicata..skapa mi se fleks tajpa

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #8

    Re: звуците при уиндоуса

    За всички ТПП и специално за теб Nely, за 3 256 път в този форум ще пусна линк към страницата на Инжинера, описващ, че ФЛЕКС ТАЙП е кирилизация за некадърници: http://free.hit.bg/injinera/na4alo.htm
    Тъй като в Windows си има прекрасна такава, тема обсъждана най-малко 1000 пъти през последните 5 години в този форум.
    отделно пък, в правилата на форума: http://forum.setcom.bg/index.php/topic,22317.0.html
    пише следното:
    чл. 5. Използването на кирилица е желателно!!! Все пак сме в България. Но писането на англоезични термини е желателно да е на латиница. За тези, които нямат инсталирана поддръжка за кирилица форумът притежава системата KREDOR. За да я използвате, натиснете малкия бутон (EN, BP, BG съответно за английски, фонетична кирилица и БДС), разположен в горния десен ъгъл над полето за писане.
    ама защо да четем, като можем да пискаме и да обвиняваме после всеки, че се заяжда с нас (ВАС), макар че полагате ВИE Nely, всички усилия да не положите грам усилия, а да чакате всичко на готово, за да можете след това да обвините всички нас, как Ви се подиграваме.

  11. Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    325
    #9

    Re: звуците при уиндоуса

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    За всички ТПП и специално за теб Nely, за 3 256 път в този форум ще пусна линк към страницата на Инжинера, описващ, че ФЛЕКС ТАЙП е кирилизация за некадърници: http://free.hit.bg/injinera/na4alo.htm
    Тъй като в Windows си има прекрасна такава, тема обсъждана най-малко 1000 пъти през последните 5 години в този форум.
    отделно пък, в правилата на форума: http://forum.setcom.bg/index.php/topic,22317.0.html
    пише следното:ама защо да четем, като можем да пискаме и да обвиняваме после всеки, че се заяжда с нас (ВАС), макар че полагате ВИE Nely, всички усилия да не положите грам усилия, а да чакате всичко на готово, за да можете след това да обвините всички нас, как Ви се подиграваме.
    ама аз този тъп линк към страницата на Инжинера го знам,просто не ми харесва и си карам с КИРИЛИЗАЦИЯТА за НеКаДъРнИцИтЕ Флекс Тайп

    а относно правилата на форума.....ами желателно не означава Задължително,,,но ако си направиш труда да погледнеш за първи и последен път пиша на латиница...и не съм го правила нарочно...подчертавам Не Нарочно....просто не съм се усетила за Кредора

  12. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #10

    Re: звуците при уиндоуса

    "С питане и до Цариград се стига" - нали така nely, така беше народната мъдрост? Даже понякога няма значение какво питаш - важното е да питаш, да питаш... И после да отговориш на всеки, който те подиграва. И като погледнеш - 'ми те постовете станали двеста бе! А честито!

  13. Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    325
    #11

    Re: звуците при уиндоуса

    - 'ми те постовете станали двеста бе! А честито!
    [/quote]

    явно само ти се усети,,ми цялата работа точно заради това беше

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #12

    Re: звуците при уиндоуса

    Не е като само Lazar да се е усетил. Това, което правиш те определя като "throll", явление познато от много отдавна. По принцип се наказва с отнемане на правото да постваш.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    120
    #13

    Re: звуците при уиндоуса

    Цитат Първоначално публикувано от Ghost
    Не е като само Lazar да се е усетил. Това, което правиш те определя като "throll", явление познато от много отдавна. По принцип се наказва с отнемане на правото да постваш.
    к'во толкова се ядете с нея,,изглежда ви е любимка

  17. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #14

    Re: звуците при уиндоуса

    Че ни е любимка - любимка ни е, иначе нямаше да е тук. Е, понякога получава раздвоение на личността, но и с това печели симпатии - не мислиш ли kasis?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #15

    Re: звуците при уиндоуса

    Цитат Първоначално публикувано от kasis
    к'во толкова се ядете с нея,,изглежда ви е любимка
    Разгледай и сам прецени...

    http://forum.setcom.bg/index.php?act...4;sa=showPosts


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем със звуците на скайпа Lenovo G580
    От Akasha във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 06-12-13, 12:44
  2. Два уиндоуса?
    От novamen във форум Windows
    Отговори: 26
    Последно: 07-03-10, 11:18
  3. Отговори: 7
    Последно: 04-08-06, 23:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе