Резултати от 1 до 15 от общо 15

XP bug #324234

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #1

    XP bug #324234

    Така след подробно изледване на 4-5 компютъра със XP, открих следния гнусен бъг. (всичките системи имат кабелен достъп до Интернет).



    Brousvam си аз с Explorera, в един момент нещо позацепва.. и целия интерфейс ми блокира... CPU=1% трябва да се kill-нат explorer-ите и се оправя... Това с dialup го няма или поне не в такава тежка степен...



    Системите са абсолютно независими една от друга, на различни доставчици на Интернет, някои са с кабел, някои с wireless, има със и без proxy, със и без firewall... в / и извън Intranet мрежа



    //Искам мнение по въпроса, дали това са наблюдава и при някой от вас.. Причината най-вероятно в MIE-to 6.//




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    XP bug #324234

    Lelle !!! kak stana toja nomer!! sumati postove!!!

    zardi skapanata gradushka se osra net-a...

    Kris sorry, ne sum vinoven az...




  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #3

    XP bug #324234

    Хм! Знаеш ли, че напоследък и при мене се получава такъв странен проблем, само че на WinME. И то откакто този компютър е вързан на безжичен интернет!? Открих също, че е свързано по някакъв начин с DirectX и по-специално с Direct Play - когато вляза в dxdiag и пусна теста за Direct Play, компютъра рязко се разтоварва и си тръгва нормално. Същото се получава и когато стартирам и после изключа някоя игра с Direct Play - най-добре става с South Park...

    Нека някой ако знае нещо по въпроса, да пише, че е доста досадно, макар и рядко. Между другото най-често ми се случва докато се моткам из форума на Setcom...




  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    XP bug #324234

    При мен има нещо подобно но със вин2000 СП2 и ИЕ5. И се оправя от самосебеси като постои 10-20 секунди.



    http://julmin.hit.bg

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #5

    XP bug #324234

    Imash niakakvo reshenie na podoben problem na http://www.tweakxp.com

    Ne sam savsem siguren che stava za sashtoto no proveri




  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #6

    XP bug #324234

    S TweakXP, sum pobval poopravja se malko no pak si go ima...

    dosta se opravja ako sloja Sun-skata Java... (pochti izchezvashe na predisnata mi instalacija), pod WinME (MIE 5.5) go njama tozi problem... pone na domashnija mi PC..



    Problema spored men e svurzan po njakakuv nachin s Explorer.. njakoj slagal li e SP1 za XP vprochem?

    -----------------




  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #7

    XP bug #324234

    Problem sam go zabeliazval i az, i smiatam 4e se dalji na neveroiatno skapania IE 6 !

    Toia explorer e neveroiatno baven, pingva adski riadko, i v momenta v koito se pozabavi malko vrazkata, umira bezpametno(ne vinagi razbira se, po-4esto go pravi riadko)

    IE 5.1 pri Win 2k ba4ka zna4itelno po-dobre.

    Da mu se ne vidi i explorera, iazak mu za vsi4kite krasoti i vazmojnosti koito potdarja, adski e muden.

    Netscape, pone pingva kato lud do kato ne polu4i otgovor ot servera, i kato izkliu4im niakoi nedostataci(dosta 4esto dosadni), za browsvane pri kofti adresi stoi dosta po-dobre ot IE 6.

    Pak i do sega niamam slu4ai da mi e zabil Netscape 6.2 bezpametno kato IE6.






  10. YG
    YG е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    348
    #8

    XP bug #324234

    При мене е IE6 na W2000pro но не ми е напревило впечетление да има подобен проблем. Виж за някои от нескончаемите фиксове, кръпки и тнт щуротии ... дръпни ги па може и да се оправи.




  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    60
    #9

    XP bug #324234

    с последните пакове на страницата на win update наистина фискира доста проблеми включително и този ми се стува. Преди диста често така ми замръзваше ама сега се пооправи. Така ша караме докато не изкарат един свестен SP за IE6 или направо за WINXP.




  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #10

    XP bug #324234

    Mai neshto ne me razbrahte...ne kazvam da probvash s tweakXP...Tova deto sam ti go dal e site na koito ima tweakove(ne programi) koito se praviat manual i poveche varshat rabota.Imash 2 ili 3 tweak-a za baven net i to tochno stavashe duma za cable ili xDSL




  13. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #11

    XP bug #324234

    Проблема е в IE, пробвайте с нетскейпа или операта и мисля, че ще се оправи




  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #12

    XP bug #324234

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Проблема е в IE, пробвайте с нетскейпа или операта и мисля, че ще се оправи.

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Tova e izbjagvane, a ne reshavane na problema... a i tija browseri za nishto ne stavat... vse oshte.



    (vrochem drupnah njakakvo ISO, SP1 za XP!? utre shte go prujna)




  16. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #13

    XP bug #324234

    Аз го нямам този проблем. С ЛАН-че съм...



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    60
    #14

    XP bug #324234

    E TO OFICIALNO MAI NIMA SP ZA XP. DA NE E NIKAKAV NEZAVYRSHEN PRODUKT.




  18. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #15

    XP bug #324234

    Otkrih edino vuzmojno reshenie:

    Control Panel / Folder Options /

    cukankata

    Launch Folder in Separate Process



    testva se






Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе