Резултати от 1 до 2 от общо 2

Import messages от OE 6 в Windows Mail (Vista)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #1

    Import messages от OE 6 в Windows Mail (Vista)

    Имам проблем с импортването на всичките ми спима от ХП на Виста. Компирам си всички dbx файлове от сторе папката на OE 6 и ги записах на диск, копирах ги на другия комп с Vista, минах по нормалните стъпки импорт> след това избрах OE 6 и когато посоча папката ми казва, че неможе да намери никакви писма в тази папка или някоя програма ги използва или нещо от сорта. Пробвах да ги сложа в документс папката на активния потребител (не става). Някакви идея как може да се импортнат писмата от ОЕ 6 в Windows Mail на Vista?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #2

    Re: Import messages от OE 6 в Windows Mail (Vista)

    Здр. във Виза М$ мейл е вече променен и отива повече към аутлук, няма вече OExpress and Outlook, така че ще трябва да си експортнеш писмата отвътре от ОЕ през експорт/импорт менюто към MS Outlook format, после импорт получените PST файлове обратно в M$ mail...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. windows mail проверка правопис
    От get във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 11-12-12, 16:35
  2. Отговори: 3
    Последно: 31-08-10, 16:21
  3. Отговори: 2
    Последно: 15-07-08, 06:57
  4. Windows vista
    От ivanov_km във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 29-03-07, 08:47
  5. Mail Server for Windows
    От Joey във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 21-10-04, 16:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе