Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17

Backup software?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    356
    #16

    Backup software?

    NTI backup deluxe versiata ia biva. multi-cd spanninga me kefi

    www.ntius.com - trial

    fosi - za full




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    327
    #17

    Backup software?

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Ghosta obache (i po specialno Symantec Ghost 7.5 Corporate Edition ) ima mnogo advanced wyzmojnosti za administrirane -instalirane i konfigurirane otdalecheno na mnogo mashini i t.n. DriveImageto syshto ima podobni no az lichno predpochitam Ghosta.S negowa pomosht instaliram 60 stancii za 4 chasa.

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Здрасти, можеш ли да опишеш конкретно горната ситуация. Аз се зарових в разни ръководства на Symantec по въпроса.. но друго е да каже човек с практика. Мисля да го пробвам на машини в мрежа с обикновени cNet 10/100 NICs и няколко Realtek (не помня точно моделите, може би 8139) и ме интересува какво точно ми трябва и как е най-лесно. Гледах че има разни варианти с MultiCast Ghost сървър, също peer-to-peer, нещо не се ориентирам.



    А за софтуера, имам пиратски Norton Ghost 7.5 CE (Corporate Edition?), който съдържа само едно Ghost.exe.



    Така, че какво ползваш като програми и също мрежови драйвери за DOS (packet driver или NDIS driver)?



    Въобще конкретна информация от извора как става работата :-)



    TIA



    <font size=1>I love Miranda!</font id=size1>

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Програма за backup
    От dmitry във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 05-06-08, 11:20
  2. Backup Manager
    От MANIAK във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 07-01-04, 19:27
  3. backup programa
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 19-03-03, 15:35
  4. backup...
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 12-03-03, 13:13
  5. backup software wanted
    От Pav4o във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 19-04-02, 16:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе