Резултати от 1 до 8 от общо 8

Търся програма за JPEG Image

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    28
    #1

    Търся програма за JPEG Image

    С Уиндоус 98МЕ съм и ми отваря снимките с интернет експлорър.Често забива и много се бави.Търся малка и лека програмка само за отваряне на снимки-JPEG Image.Благодаря.

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: Търся програма за JPEG Image


  4. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #3

    Re: Търся програма за JPEG Image


  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    28
    #4

    Re: Търся програма за JPEG Image

    Дръпнах това и го инсталирах-http://www.tucows.com/preview/194967работи супер.Много е бърза и с въможност за увеличение и намаляне,което ми трябваше.Дано само не спре след няколко дена.Много Ви благодаря.Поздрави Евгени.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    123
    #5

    Re: Търся програма за JPEG Image

    Няма да спре, споко. Има и допълнителен пакет с плъгини, разширяващи функционалността й.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    28
    #6

    Re: Търся програма за JPEG Image

    Здравейте отново.Програмката наистина е супер ама ми е спрял DJVU View-ра-(тя го е превзела по някакъв начин)той също ми трябва а беше спрял.Деинсталирах я и нещата се върнаха както си бяха.Да доуточня,че използвам и Акробат Риидър-най често.Незнам вече явно ми трябва нещо друго-този Windows Picture and Fax Viewer ми отваря снимките на ХР-то няма ли чалъм нещо такова да сложа?

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Re: Търся програма за JPEG Image

    нямало е нужда да я махаш, а да отметнеш тези разширения (extensions)< които искаш да си останат асоциирани с оригиналните програми. irfan не ти е "превзел" нищо. ако толкова държиш да ползваш каквото и да било друго, просто си го стартирай от иконота, а не от асоциираните файлове

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    28
    #8

    Re: Търся програма за JPEG Image

    Качих я пак ,но този път отметнах в инсталацията само това,което ми трябва.Първия път съм сбъркал като съм дал всички отметки и се е асоцирала с всички видове файлове.Сега вече всичко работи перфектно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 05-07-08, 21:13
  2. PDF -> JPEG
    От vapros4o във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 03-10-04, 16:28
  3. С коя програма се прави Image на DVD ?
    От MetalMilitia във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 28-06-04, 02:20
  4. JPEG - security
    От GuRu във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 27-10-03, 11:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе