Резултати от 1 до 7 от общо 7

Разработка :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    2
    #1

    Разработка :)

    С един приятел моднахме едно ХР SР2. Нарекогме го Windows 4ikidrus (чикидрус секи сам да си го тълкува ). Сложихме теми, програми които се инсталват с уин-а (Сега вместо BitComet ти се пуска TitComet ,но това са подробности), сменихме картинки. Направихме го така, че след инсталацията направо го пускаш и почваш да бачкаш .
    Има няколко бъга за оправяне, но скоро няма да ги има. Специално е направено всичко отегчени от ХР, но с слаби компютри за Виста(win-а след инстал гълта по 100-200МБ РАМ максимално и почти не товари процесора). При мен (Intel C2D E4600 и 2GB RAM) всичко върви перфектно.

    Слагам няколко скрийна да видите и да си кажете мнението.
    Login-а
    Старт менюто
    About
    Ето го леко натоварен

    Ако Ви допадне може да го качим някаде . Само трябва да кажете каде има 1ГБ безплатен хост

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    90
    #2

    Re: Разработка :)

    Имам един мнооого стар лаптоп на 266Мх. - работи на Win98... дали "4икидруса" ще тръгне на него...
    Правете торент и качваите, що требва да е хост (Замунда, Арена...) или ако нямате права за качване на торент,
    с FailZila, или някоя подобна, споделете "4икидрус"-а от дом. компютър... Може да има и други начини...
    Бих го тествал на "стареца"
    P.S. Ако наистина сте го направили да не гълта много ресурси, направете по-сериозен вариант - да не е толкова забележимо - визуално "редактиран". В този му вид, бих го пробвал само за идеята.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #3

    Re: Разработка :)

    Направо го пратете на Майкрософт

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    90
    #4

    Re: Разработка :)

    Става! Ама трябва да е още мааалко по "цветущ" и "напудрен" от към картинки и наименования.
    Примерно: "Win-Glista", "Winux" и т.н.
    Малко
    @Compare, като ти гледам картинката не може да се сдържа да не ти пусна едно филмче: ТУК 18+

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #5

    Re: Разработка :)

    хахха може да стиснеш главата лошо няма

  7. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    2
    #6

    Re: Разработка :)

    Цитат Първоначално публикувано от totonis
    Имам един мнооого стар лаптоп на 266Мх. - работи на Win98... дали "4икидруса" ще тръгне на него...
    Правете торент и качваите, що требва да е хост (Замунда, Арена...) или ако нямате права за качване на торент,
    с FailZila, или някоя подобна, споделете "4икидрус"-а от дом. компютър... Може да има и други начини...
    Бих го тествал на "стареца"
    P.S. Ако наистина сте го направили да не гълта много ресурси, направете по-сериозен вариант - да не е толкова забележимо - визуално "редактиран". В този му вид, бих го пробвал само за идеята.
    Би трябвало да бачка, но може малко да има лаг, а за инсталацията незнам, защото на виртуално РС се инсталира около час и половина(на моя комп за около 30минути но тои е доста по-бърз)... Аз мисля да го доосъвършенстваме, зашото има бъг4ета... и ще го качим на някои смотан тракер дет дават права за ъплоад и двама човека тука ще сийдваме(на БТК с 30 КБ/с).

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Re: Разработка :)

    "лаг" ?!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете за разработка на една тема
    От helios1 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 11-01-07, 23:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе