Резултати от 1 до 5 от общо 5

Windows xp + SP1 iso

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    14
    #1

    Windows xp + SP1 iso

    Imam slednia problem sled unatended update na windows xp se opitah da si suzdam instalacionno cd s vgraden service pac 1 problema mi obache e che neshto sichki programi s koito opitvam mi davat njakakva greshka i iso-to se ne trugva probvah c CDRWIN i s nero poslednite versii CDRWIN po princip pravi tochni iso files samo che ne podurja NTFS neroto puk pravi isoto samo che pri instalaciata windowsa dava greshka che ne moje da si nameri njakolko fila koeto e dosta dosadno aide ako njaki ne go murzi da postne link kum iso s vgraden sp che mi pisna ot glupavi greshki....




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #2

    Windows xp + SP1 iso

    Znachi az si napravih po tozi guide, bez da suzdavam niakakvi bootable ISO-ta... specialno tova e link-a za nero, inache na sushtiq sait v Software Articles ima i kak da se napravi s Easy CD Crator.



    http://www.tacktech.com/display.cfm?...ct=article.cfm



    Moeto kopie si bachka bez problem, veche na 3 PC-ta go instalirah.




  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    14
    #3

    Windows xp + SP1 iso

    A kakvo stava sled kato integrirash service pac posle iska li activacia windowsa???

    Shtoto pri mene poneje instalnah v/u corporate edition se naloji samo cmjana na cd-key i posle ne iska activacia...




  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #4

    Windows xp + SP1 iso

    Ami chestno kazano oshte ne mi se e nalagalo da instaliram ot tova CD i ne moga da ti otgovorq...




  6. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    157
    #5

    Windows xp + SP1 iso

    Ами при инсталацията само му написах един сер.номер и тва е нищо друго не иска...бтв някой да знае директорията I386\LANG нужна ли е, щото четох в един от гайдовете в които обесняват как се прави слийпстрийм че можело да се изтрие съдържанието и тъй като било за разни арабски и подобни езици, та се чудех вътре ли е поддръжката за кирилица и ако да някой знае ли точно кои файлове трябва да запазя ?



    One Ring to rule them all

    One Ring to find them

    One Ring to bring them all

    and in the darkness bind them

    "J.R.R.Tolkien"

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. 3DMark за Android и Windows Mobile (Очаквайте скоро за iOS и Windows RT)
    От stenly във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 02-04-13, 21:22
  2. Отговори: 3
    Последно: 31-08-10, 16:21
  3. Отговори: 0
    Последно: 13-08-10, 16:35
  4. Отговори: 2
    Последно: 15-07-08, 06:57
  5. Windows Genuine Advantage разпозна Xubuntu като легален Windows
    От stekyman във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 18-06-07, 22:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе