Резултати от 1 до 7 от общо 7

Проблем с IE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    84
    #1

    Проблем с IE

    Проблема е следният:
    Когато Internet Explorer се активира неможе да се превключва с клавиатурата регистъра от EN на BG и обратно, мисля че трябва да има някакви настройки на И.Е. къде са?
    За другите текстови програми няма проблем.

    П.П. С И.Е.2007 съм.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    84
    #2

    Re:Проблем с IE

    Никой не се изказва по темата, затова пиша това за да я издърпам по-нагоре.Неможе проблема да се е случвал само на мен!

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    190
    #3

    Re:Проблем с IE

    Ето и един също толкова свързан отговор от мен:
    Тъй като крокодила е по-зелен, отколкото по-дълъг, мисля че веществото "Substantia nigra", което отделя мозъка му е по-светло, което евентуално би могло да допринесе за нещастния му поглед.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    84
    #4

    Re:Проблем с IE


    Ето и един също толкова свързан отговор от мен:
    Тъй като крокодила е по-зелен, отколкото по-дълъг, мисля че веществото "Substantia nigra", което отделя мозъка му е по-светло, което евентуално би могло да допринесе за нещастния му поглед.
    Именно свързаноста му е такава, затова съм повдигнал този въпрос тук!Това което пиша е на кирилица защото щракнах с мишката долу в дясно върху иконката за да превключа на BG защото с клавишната комбинация не може да превключва?
    Извинявам се ако ви се вижда несъдържателен въпросът ми!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #5

    Re:Проблем с IE

    Не се сещам въобще да има настройки на ИЕ, които да са свързани с клавишни комбинации за превключване между различните езици. Това на всички страници ли става или само на някои.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    84
    #6

    Re:Проблем с IE

    Това става на всички страници,Ако сега в момента активирам Word клавишната комбинация заработва ако го изключа престава да работи!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #7

    Re:Проблем с IE

    За проба смени клавишната комбинация. Най-често е алт-шифт, аз лично ползвам контр-шифт.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе