Резултати от 1 до 6 от общо 6

Проблем с Уиндовс

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #1

    Проблем с Уиндовс

    Срещали си сте такъв проблем с Уиндоус. И евентуално някакви варианти за решаването му...





    Накратко в Add/Remove на Уиндоус се появи един голям черен правоъгълник, при скрол надолу се появават и бели черти... Мисля, че се появи след използване на програма за почистване на регистри...

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #2

    Re:Проблем с Уиндовс

    опитай да върнеш системата, на зад, към дадена точка, може да се оправи, но честно казано, не вярвам.

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #3

    Re:Проблем с Уиндовс

    Не става, пробвах...

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Re:Проблем с Уиндовс

    Има едно правил. Никога не ползвай програма за чистене на регистри. Дано само с това да се разминеш. Аз бих пуснал една инсталация на win-a върху съществуващата. Така ще се пооправят нещата.

  6. Member Аватара на peterstamov
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    676
    #5

    Re:Проблем с Уиндовс

    Доста писания срещнах. Мисля, че проблема е в регистъра. Аз ползвам Registry First Aid Platinum. Класира проблемите в няколко раздела - давам Fix на всички, дори и на тези, за които ме предупреждава че не е добре да се пипат. Досега съм нямал никакви проблеми. Нещо от нета, може да ти помогне.
    http://blogs.msdn.com/oldnewthing/ar...26/422076.aspx
    http://www.christensen-software.com/...ove_progra.htm

  7. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #6

    Re:Проблем с Уиндовс

    Софтуерчето не успя да порави нещата. А иначе в Uninstall имам прекалено много програми за да си играя да ги преглеждам една по една от регистри за иконите...

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе