Резултати от 1 до 13 от общо 13

molq pomognete mi

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    182
    #1

    molq pomognete mi

    Parvo sajalqvam che ne pisha na balgarski no i nemoga.Problema e che napravih neshto na kompa i nemi izliza nito start menuto nito ikoni zatvoril sam explorer ili kakvoto e tam daje kato rastartiram kompa ne stava pls pomognete mnogo vi se molq i sajalqvam pak che ne pisha na balgarski

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:molq pomognete mi

    1. споко, не е болка за умиране, така че си пази кръвното и сърцето

    2. ако те разбирам правилно, излиза ти десктопа, но ти няма долу лентата със старта и т.н., така ли? а като натиснеш бутона с логото на windows какво става?

    3. ако допуснем, че си с ХР, най-лесната първа стъпка е да изтеглиш един сървис пак (SP), за най-сигурно 3, и да го инсталираш. това ще отремонтира най-бързо и безболезнено дефект на операционната система, ако допуснем, че не е проблем, предизвикан от вирус

    4. (във връзка с 3) пуснал си да се извърти една проверка за вируси, нали?

  4. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #3

    Re:molq pomognete mi

    аз не виждам, как може да инсталира, без лентата нещо и без икони!
    Отвори таск менаджера с Ctrl alt i del, при процесите, намираш explorer.exe и го спираш, после, задаваш нов explorer.exe, да видим дали ще се оправи.

  5. Moderator Аватара на periel
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    409
    #4

    Re:molq pomognete mi

    Доста често ми се е случвало да си заключват декстопа за икони но тогава си имат старт меню . Може да пробваш това, десен бутон на декстопа--->подреди иконите по------> и се слага човка на "покажи икони на работният плот". Това е ако windows-а ти е на бг.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #5

    Re:molq pomognete mi

    По-често е от вирус, подменя userinit.exe в папката на Уиндоуса.

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re:molq pomognete mi

    ctrl + alt + del -> task manager -> file -> new task (run) стартира всяка програма, включително и инсталации

  8.  
     
  9. Member Аватара на peterstamov
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    676
    #7

    Re:molq pomognete mi

    Може да пробваш опциите от F8. Рестартираш компа и помпиш F8 - ще ти излезе меню. От него може да пробваш:
    Last known good configuration - ще върне настройките към по-ранен момент.
    Safe Mod - влизаш като администратор и от контрол панела създаваш нов потребителски акаунт. Рестартираш компа и се логваш с него.

    Добавено: Възможно е и да си пипнал нещо. Снабди се с Malwarebytes' Anti-Malware и ако успееш да се добереш до safe mode, я инсталирай и сканирай системата. Коя антивирусна си ползвал до момента?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    28
    #8

    Re:molq pomognete mi

    Ето нещо за четене http://www.tomshardware.co.uk/forum/...6497_35_0.html. Това е вирус. Хваща го единстено Stinger на MacAfee http://vil.nai.com/vil/stinger/. Ако НЕ Е лицензиран Windows просто изтрий всички "Explorer.exe" в Start->Run->Regedit->[HKLM]/Software/Microsoft/Windows NT/CurrentVersion и особенно в "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options" Следва рестарт. Ако нямаш taskbar за да си стaртираш Regedit използвай CTRL+ALT+DEL->New Task-> Regedit. Rastart-а е задължителен. Ако Windows се Update-ва сам, направи горното и го Update-вай. Не мога да гарантирам, че това ще работи, но все пак е временно решение.

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    182
    #9

    Re:molq pomognete mi

    Re:molq pomognete mi
    « Отговор #5 -: Днес в 10:12 »
    Отговори с цитат
    ctrl + alt + del -> task manager -> file -> new task (run) стартира всяка програма, включително и инсталации
    molq te napishi go na balgarski CTRL+ALT+DEL->dispecger na zadachi->

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    28
    #10

    Re:molq pomognete mi

    « Отговор #5 -: Днес в 10:12 »
    Отговори с цитат
    ctrl + alt + del -> task manager -> file -> new task (run) стартира всяка програма, включително и инсталации
    molq te napishi go na balgarski CTRL+ALT+DEL->dispecger na zadachi->
    Без коментар.

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    182
    #11

    Re:molq pomognete mi


    Re:molq pomognete mi
    « Отговор #6 -: Днес в 10:31 »
    Отговори с цитат
    Може да пробваш опциите от F8. Рестартираш компа и помпиш F8 - ще ти излезе меню. От него може да пробваш:
    Last known good configuration - ще върне настройките към по-ранен момент.
    Safe Mod - влизаш като администратор и от контрол панела създаваш нов потребителски акаунт. Рестартираш компа и се логваш с него.

    Добавено: Възможно е и да си пипнал нещо. Снабди се с Malwarebytes' Anti-Malware и ако успееш да се добереш до safe mode, я инсталирай и сканирай системата. Коя антивирусна си ползвал до момента?

    ne stava s F8

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    182
    #12

    Re:molq pomognete mi

    nali ima edni neshto deto se pishat dati i vrashta kompa i az neznam dano me razberete

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    182
    #13

    Re:molq pomognete mi

    съжалявам ама пак имам малък проблем къде трябва да инсталирам explorer.exe за да ми излизат иконите след езключване или рестартиране на компа в коя папка

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. 6TE SI VZIMAM DVD ELITE MOLQ POMOGNETE
    От durex във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 19-06-06, 18:08
  2. Molq za sydeistwie..:-)
    От vesseto във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 6
    Последно: 23-09-03, 22:06
  3. Molq pomognete\cpu celeron
    От Lo6iq във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 18-04-03, 19:24
  4. Molq za vnimanie
    От DeadAirPlain във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 9
    Последно: 03-06-02, 21:38
  5. Prodaite mi molq HDD do 3.2GB
    От Ivory® във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 09-03-01, 08:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе