Резултати от 1 до 10 от общо 10

помощ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    22
    #1

    помощ

    Здравейте на всички във форума,научих от Вас доста работи за РС,но ми се показва една глупост периодично и много ме дразни,та ако някой може да помогне ще съм му много благодарен.Ей това излиза. migrate.exe-illegal sustem DLL relocation the sustem DLL user32.dll was relocation in memory.The application will not run properly.The relocation occured because the DLL C:\Windows\sustem32\shell32.dll occupied an addres range reserved for Windows sustem DLLs.The vendor supplying the DLL should be contacted for a new DLL. Моля да обяснявате като на първокласник.Благодаря на всички предварително

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:помощ

    ами на пръв поглед е проблем с файла shell.dll
    теглиш това: http://www.dll-files.com/dllindex/dl....shtml?shell32 (въпросният файл) и го слагаш върху оригиналния си, който се намира в C:\windows\system32 и после докладвай дали се е оправил проблема, за да мислим нещо друго, ако не се е получило така

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    22
    #3

    Re:помощ

    свалих го ,разархивирах го в sustem32 и ми излиза съобщение: C:\Documents and settings\user\my documents\dounloads\shell32.zip:Shell32.DLL не може да се създаде. Access is denied

  5. Member Аватара на shanto
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    621
    #4

    Re:помощ

    1.Провери дали си с администраторски права.
    2.Ако въпреки това не иска да го замени - пробвай да заредиш външна ОС с някой liveCD и тогава да го замениш.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    22
    #5

    Re:помощ

    Цитат Първоначално публикувано от shanto
    1.Провери дали си с администраторски права.
    2.Ако въпреки това не иска да го замени - пробвай да заредиш външна ОС с някой liveCD и тогава да го замениш.
    Нещо по лесно,че това нищо не ми говори какво трябва да правя

  7. Member Аватара на shanto
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    621
    #6

    Re:помощ

    т.1 - трябва да се логнеш като Administrator, а не като User
    по т.2
    От тук си свали LiveCD ->http://thepiratebay.org/torrent/3820...ows_from_CD%29
    след това го записваш на CD като bootable, слагаш го в оптичното устройство (DVD-рома) и рестартираш компютъра, като му укажеш да зарежда ОС от оптичното устройство.След като зареди от него, отиваш и си копираш файла в директорията C:\Windows\sustem32\.1

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    22
    #7

    Re:помощ

    Цитат Първоначално публикувано от shanto
    т.1 - трябва да се логнеш като Administrator, а не като User
    по т.2
    От тук си свали LiveCD ->http://thepiratebay.org/torrent/3820...ows_from_CD%29
    след това го записваш на CD като bootable, слагаш го в оптичното устройство (DVD-рома) и рестартираш компютъра, като му укажеш да зарежда ОС от оптичното устройство.След като зареди от него, отиваш и си копираш файла в директорията C:\Windows\sustem32\.1
    Извинявам се ,но как да му кажа,диска е записан и чака

  10. Member Аватара на shanto
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    621
    #8

    Re:помощ

    Според мен с познанията, които демонстрираш е по-добре да потърсиш квалифицирана помощ в някой сервиз.
    В противен случай, вероятността да направиш по-големи проблеми е огромна.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    22
    #9

    Re:помощ

    Цитат Първоначално публикувано от shanto
    Според мен с познанията, които демонстрираш е по-добре да потърсиш квалифицирана помощ в някой сервиз.
    В противен случай, вероятността да направиш по-големи проблеми е огромна.
    ами аз бях написал да обяснявате, като на първокласнник,но все пак благодаря много за отговорите.Кажи ми само какво е това OC,че голямо чудене се чудих и неможах да го измисля

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #10

    Re:помощ

    Операционна Система

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе