Резултати от 1 до 4 от общо 4

Windows 2k/XP boot manager problem

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    9
    #1

    Windows 2k/XP boot manager problem

    Znachi imam instalirani dve OS- win2k i WinXP,koito si gi izbirah prez boot managera.No se poluchi taka che installnah i Linux i nego go dobavih v windowskiq manager.Vsichko si beshe nared predi da mi doidat na gosti edni poznati i te vse mi puskaha XP ta nakraq konfigurirah boot managera da ne pokazva operacionnite sistemi a da bootva napravo Linux-a.Da ama ne bilo pisano vsichko da e ok,a teq deto mi se rovili v pc-to mi precakali liloto,i defacto startirvam linuxa ot boot disketa.Rabotata e che nemoga da si startiram nqkoi ot win-ovete,shtoto go nqma boot managera.

    Ta vyprosa mi e kato sym uncheknal "Display list of operating systems for",ima li nachin s nqkakva kombinaciq ot klavishi da se pokaje tova pri startiraneto na pc-to i da si izbera koe da mi bootva.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #2

    Windows 2k/XP boot manager problem

    konfigurirai si LILO-to kato redaktirash /etc/lilo.conf i ne zabravyai da izpulnish posle /sbin/lilo

    tryabva da ti se poyavyat opcii za zarejdane na WinXP i Win2K ako pravilno si zadal dyalovete v koito se namirat

    ako ne mojesh povikai nyakoi razbirach da ti go napravi

    moje da stane i ako imash CD ili disketa s boot manager i zaredish ot tyah, no e golyama veroyatnostta da oburkash neshto

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    9
    #3

    Windows 2k/XP boot manager problem

    Mersi che vse pak si se opital da mi pomognesh no ne stavashe duma za lilo a za boot managera na win-a ama az veche si go opravih.Izpolzvam windowskia boot manager da bootvam vsichki os na pc-to vkluchitelno i linuxa

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #4

    Windows 2k/XP boot manager problem

    Radvam si se che si go opravil, no na men taka mi prozvucha, kato che li vuobshte ne mojesh da bootnesh nikakva OS, a samo Linux i to ot disketa. Na men mi se e sluchvala takava situacia i posle stana &^$ si bozata... opravih ya po nachina koito ti opisah.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос за Windows 7 Manager 1.2.5
    От zaho_cool във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 05-12-10, 01:13
  2. WinXp boot problem
    От hard във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 13-09-05, 12:14
  3. Boot CD за Windows XP ???
    От MetalMilitia във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 02-11-03, 00:54
  4. Windows Task Manager - Problem ???
    От sokki във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 31-10-03, 01:21
  5. Kak se maha BOOT MANAGER (LILO)???
    От LordOfEvil във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 11-11-01, 21:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе