Резултати от 1 до 9 от общо 9

Проблем със CD-RW

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #1

    Проблем със CD-RW

    Проблемът е следния-опитвам се да запиша песни на презаписваем компакт диск,който е празен,но съветника за запис дава съобщение,че в устройството няма диск.Когато сложа диск,в който има word файл напр.,мога да отворя този файл,да го копирам,но не и да го изтрия.Стана и нещо друго-давам десен бутон на песен,папка,картинка и т.н. и от "изпрати до" липсва CD устройство,на което да запиша песента.
    Благодаря предварително на отзовалите се!!!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Re:Проблем със CD-RW

    "съветника за запис" - започни от това. Като гледам си на ХР, където този умник често се сдухва.

    Друг евентуален проблем, може да е самото устройство т.е. хардуерно, разглоби го и с фина материя почисти лупата с етилов алкохол 95%+

  4. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #3

    Re:Проблем със CD-RW

    просто редът му е дошъл, опитай все пак, с почистване на лещата.

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #4

    Re:Проблем със CD-RW

    Цитат Първоначално публикувано от glarus
    разглоби го и с фина материя почисти лупата с етилов алкохол 95%+
    Ба, ша съсипвате мат'риала! Има си почистващи CD-та за целта. Иначе... да се ползва клечка за уши, за лещата.

  6. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #5

    Re:Проблем със CD-RW

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap
    Ба, ша съсипвате мат'риала! Има си почистващи CD-та за целта. Иначе... да се ползва клечка за уши, за лещата.
    почистващото дискче е доста скъпо според мен, а една капка от матряла не е проблем, иначе аз изпозлвам ухото на един плюшен заек, че нещо тези памуци ме дразнят понякога.

  7. Member Аватара на shanto
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    621
    #6

    Re:Проблем със CD-RW

    Бих препоръчал първо да опита с друго RW.Може самото RW да е много надраскано и да не може да го позиционира.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #7

    Re:Проблем със CD-RW

    Понеже снощи трябваше да запиша тези песни,използвах Неро-слагам празен диск,избирам какво да се записва и готово-записаха се.Също така,когато използвам Неро-то мога да изтрия съдържанието на диска.Идеята ми е без да използвам неро,да записвам,друго нещо- давам десен бутон и не се появява "изпрати до сд устройство".Предполагам,че софтуерно нещо е станало,но не ми е ясно какво.

  10. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #8

    Re:Проблем със CD-RW

    е защо ти е тогава друго освен неро? Това е най добрата програма за запис на диск, щом работи, значи всичко е на ред.

  11. Member Аватара на shanto
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    621
    #9

    Re:Проблем със CD-RW

    Към Nero-то има една допълнителна програмка, която като се инсталира можеш да записваш диска чрез copy/paste,drag&drop и т.н.Нарича се InCD.Ползвай нея.Също така чрез нея можеш да си форматираш RW-та.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе