Резултати от 1 до 10 от общо 10

opisvane na DNS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    79
    #1

    opisvane na DNS

    Zdravejte

    Kak da si opisha DNS server-a i izobshto ot DNS servera li se nastrojva?! Naprimer ako iskam user, kojto se logva kym server-a mi da ima IP adres ot vida na dialup46.setcom.bg kak moga da go opisha? Polzvam NT 4.0, win2k AS.

    Blagodarq

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    95
    #2

    opisvane na DNS

    Какво имаш предвид с 'да опиша' DNS сървъра?





    поздрави

    Г.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    79
    #3

    opisvane na DNS

    kak moga kato resolve-na IP-to da mi dava dialup46.setcom.bg primerno

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #4

    opisvane na DNS

    DHCP ti DNS li si trugnal da pravish... iskash da si sukratish jivota s 10g. []



    Naj prosto kazano tjabva da si Master-DNS za domain-a Alpha.com za da definirash subdomaini.

    Tova se definira v InterNIC, ili njakoj ot firmite koito predlagat registracija na domaini... Ottuk natatur sledvash stupka po stupka HELP-a na DNS-Servera na Microsoft, kak se definira cjalata taja rabota...



    Po-prostija variant, v nechij DNS... da si definirash tvoja DOMAIN i vsiskite IP-ta koito imash kato subdomaini...



    PS. Ako go pravish tova ne go pravi na NT4.. na men taka mi zabivashe poslednija DNS po NT4 che ti e bedna fantazijata (a dip che ne beshe istinski, a samo keshirash-DNS)

  6. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #5

    opisvane na DNS

    Има едно нещо дето се нарича хелп и което е написано за олигофрени. Що не земеш да погледнеш в него, там е описан подробно днс сървъра на виндоса.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    265
    #6

    opisvane na DNS

    Ех леле................ :-)

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    79
    #7

    opisvane na DNS

    mnogo mneniq no maj nikoj ne kazva nishto konkretno

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #8

    opisvane na DNS

    На въпрос от общ характер, общ отговор... като зададеш по-конретен въпрос "може" и да получиш конкретен отговор. Да не говорим че трябва, да се изпишат поне 2 страници за нещо което го има много ясно написано в help-а.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    37
    #9

    opisvane na DNS

    На мен ми се вижда смешно някой да пита как да си конфигурира DNS Server във форум и то точно по тоя начин зададен въпроса... Според мен DHCP не трябва да се занимаваш с такива неща... Поне засега...

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    79
    #10

    opisvane na DNS

    Lord Neo mislq, che nqkoi hora specialno sa napisali knigi za DNS&BIND . Loshoto e che nikoj do sega ne e prevel kniga specialno za DNS server, a v knigite na microsoft press e tolkova dobre opisano, che po-dobre da ne go chetesh izobshto. Opisan mi e DNS server-a i si raboti. Interesuva me kato vlqza v IRC da mi dava dialup48.setcom.bg a ne 192.168.100.48 /vsichko e v local network/.

    Lord Neo naj-glupaviq vypros e nezadadeniq .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе