Резултати от 1 до 6 от общо 6

Проблем с папките и файловете на Windows 7

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    14
    #1

    Проблем с папките и файловете на Windows 7

    Здравейте отново, имам два проблема с файловете и папките, доста търсих в нета но не можах да намеря нищо, надявам се вие да ми помогнете, само да ви кажа че съм с windows 7 ultimate 32 bit на български език. И така, значи първия проблем е, че не мога да подредя папките и файловете така както искам а се нареждат по азбучен ред или по номера, ако са надписани, просто искам да хвана файла или папката и да я сложа там където искам, а за съжаление не става, лично за мен е доста дразнещо, моля ви да помогнете, другия проблем е, че на видео и музикалните файлове като опра с мишката на тях не ми изписва Bit Rate т.е. дали е 128, 192, 320, трябва дам десен бутон, после свойства, подробни данни и чак тогава да видя какъв bit rate e файла, искам само като опра с мишката и да ми показва това а не да давам десен бутон и т.н. Има някаква опция или нещо подобно с което да оправя и двата проблема? Моля ви за помощ.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:Проблем с папките и файловете на Windows 7

    тия неща, които ги искаш, някъде виждал ли си ги или просто си седиш и ти хрумват идеи?

    не се заяждам, просто винаги съм се "кефил" на хора, за които формулирането на желание е равнозначно на възможност за изпълнение.

    "как да накарам колата да тръгне странично?"
    ами първо дай да видим дали подобна функционалност е била предвидена. дали е достатъчно смислена, за да бъде предугадена. дали е е лесна за изпълнение, за да бъде създадена. дали достатъчно хора биха я искали, за да има смисъл в създаването й...

    да не говорим, че един твой израз ме докара до тих кикот:

    "...само като опра с мишката..."

    представих си те как вдигаш мишката от бюрото и я опираш в екрана

  4. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #3

    Re:Проблем с папките и файловете на Windows 7

    Цитат Първоначално публикувано от nasko_025
    И така, значи първия проблем е, че не мога да подредя папките и файловете така както искам а се нареждат по азбучен ред или по номера, ако са надписани, просто искам да хвана файла или папката и да я сложа там където искам, а за съжаление не става, лично за мен е доста дразнещо
    Това пък изобщо го забрави, за него няма лек!
    Не стига че прехваленият 7 - грозен, като тъмен негърски гъз, с неговите дебели и недодялани икони на таск бара, странно наподобяващи така известният продукт на
    Apple ( самият той цветен и грозен, като китайски фенер ), също и без куик лонч ( поне това може да се излекува ), ами и господата от MS са преценили, че личната подредба на папки и файлове не е нужна и са я орязали!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    114
    #4

    Re:Проблем с папките и файловете на Windows 7

    Цитат Първоначално публикувано от nasko_025
    Здравейте отново, имам два проблема с файловете и папките, доста търсих в нета но не можах да намеря нищо, надявам се вие да ми помогнете, само да ви кажа че съм с windows 7 ultimate 32 bit на български език. И така, значи първия проблем е, че не мога да подредя папките и файловете така както искам а се нареждат по азбучен ред или по номера, ако са надписани, просто искам да хвана файла или папката и да я сложа там където искам, а за съжаление не става, лично за мен е доста дразнещо, моля ви да помогнете, другия проблем е, че на видео и музикалните файлове като опра с мишката на тях не ми изписва Bit Rate т.е. дали е 128, 192, 320, трябва дам десен бутон, после свойства, подробни данни и чак тогава да видя какъв bit rate e файла, искам само като опра с мишката и да ми показва това а не да давам десен бутон и т.н. Има някаква опция или нещо подобно с което да оправя и двата проблема? Моля ви за помощ.
    За подсказките ( tooltips ) при посочване/маркиране на файл в Windows Explorer - не знам кога е писана програмата, но на пръв поглед работи под Win 7.
    http://www.contextmagic.com/audiotag-editor/

    За подредбата на папки и файлове предполагам не питаш за тези на десктопа?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    14
    #5

    Re:Проблем с папките и файловете на Windows 7

    Цитат Първоначално публикувано от loafer
    За подсказките ( tooltips ) при посочване/маркиране на файл в Windows Explorer - не знам кога е писана програмата, но на пръв поглед работи под Win 7.
    http://www.contextmagic.com/audiotag-editor/

    За подредбата на папки и файлове предполагам не питаш за тези на десктопа?
    Много благодаря, да, получи се с тази програма, не, не питам за подредбата на десктопа а за папките и файловете, вътре в компютъра. П.С. Тази програма е само за музикалните файлове, предполагам, защото на видео файловете не ми показва нищо.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    14
    #6

    Re:Проблем с папките и файловете на Windows 7

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    тия неща, които ги искаш, някъде виждал ли си ги или просто си седиш и ти хрумват идеи?

    не се заяждам, просто винаги съм се "кефил" на хора, за които формулирането на желание е равнозначно на възможност за изпълнение.

    "как да накарам колата да тръгне странично?"
    ами първо дай да видим дали подобна функционалност е била предвидена. дали е достатъчно смислена, за да бъде предугадена. дали е е лесна за изпълнение, за да бъде създадена. дали достатъчно хора биха я искали, за да има смисъл в създаването й...

    да не говорим, че един твой израз ме докара до тих кикот:

    "...само като опра с мишката..."

    представих си те как вдигаш мишката от бюрото и я опираш в екрана

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 8
    Последно: 21-11-09, 14:36
  2. програма за размер на папките в хдд
    От cvb във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 17-05-09, 20:31
  3. Отговори: 5
    Последно: 14-03-08, 17:12
  4. въпрос за папките на Уиндоус-а
    От nely във форум Windows
    Отговори: 23
    Последно: 14-01-07, 18:54
  5. Отговори: 3
    Последно: 05-08-05, 16:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе