Резултати от 1 до 8 от общо 8

MS Ofiice

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    58
    #1

    MS Ofiice

    Здравейте имам много странен проблем с офис пакета 2003 имам мрежа с 15 ПЦ-та и един сървър на Вин2008 сървър в домейн всичко си бачкаше нормално до един ден когато масово колежките почнаха да се оплакват че като кликнат на офис файл /word,exel/ много бавно се отваря и наистин като го тествах около 15-20 сек. мисли и нищо не товари процесора през това време и като го отвори един път след това го отваря моментално махах офис антивирусни и каквото се сетих не-помага а и днес установих странен парадокс като среш мрежовата карта се отваря веднага ??? ебаси офиса скъса ми нервите

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #2

    Re:MS Ofiice

    Не, че разбирам, но имам смътен спомен, че при Windows XP подобен проблем може да е свързан с UPnP (Universal Plug and Play) и се оправя с изключването му. Стига да е уместно.

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    58
    #3

    Re:MS Ofiice

    айде колеги няма ли някой с подобни проблеми ???

  5. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #4

    Re:MS Ofiice

    Потърси файл normal.dot и го изтрий (направи си копие някъде за всеки случай).
    В менюто Help има опция за връзка с потребителя, провери дали не е включена.
    Виж дали не е инсталиран Live toolbar или някаква подобна добавка, която да изисква връзка с мрежата.
    Друго засега не се сещам.

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #5

    Re:MS Ofiice

    Аз имам същия проблем на един лаптоп. Само дето проблема не го прави само с офис фаилове. Като изключа мрежата всичко е нормално. Нищо нетовари процесора.

  7. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #6

    Re:MS Ofiice

    Един firewall вероятно ще покаже причините за забавянето.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    58
    #7

    Re:MS Ofiice

    благодаря колеги ще пробвам и ще пиша

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    90
    #8

    Re:MS Ofiice

    Цитат Първоначално публикувано от softdark
    благодаря колеги ще пробвам и ще пиша
    Би ли написал какво се оказа защото и аз имам същия проблем?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе