Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

Драйвери за Дел 7110! Е*** м***, побърках се днеска!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #1

    Драйвери за Дел 7110! Е*** м***, побърках се днеска!

    Къде отиде времето когато компютрите си идваха с диск с драйвери!? От сутринта не мога да инсталирам един Уиндоус!
    Става въпрос за този Дел. Опитвам се да го направя с две ОС-и. Уиндоус 7 и Убунту 10.04! Убунту-то си зарежда, всичко работи на 6, а с уиндоуса проблем! Ровя и свалям драйвери за видеото и уаерлеса и нищо! Омазвам, преинсталирам и пак на ново, от сутринта! Нвидията вика, че първо съм трябвало чипсета да инсталирам, а той е идсталиран, уаерлеса не го открива и лудницата е пълна! Мъча и през дивайс менажера, от там до сега не съм имал проблем дори драйвери за ХП да се инсталират коректно на Уин7 и не става!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    286
    #2

    Re:Драйвери за Дел 7110! Ебаси мамата, побърках се днеска!

    Опита ли да инсталираш само Уиндоуса?

  4. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #3

    Re:Драйвери за Дел 7110! Ебаси мамата, побърках се

    Ами аз първо уиндоуса инсталирам! От целия диск заделям 25ГБ за "С" и 100ГБ за "Д" и другото го оставям неизползвано. Инсталирам уиндоуса и започват мъките! Линукса го старирам лайв и всичко си работи от лаифа. Инсталирах го и него, щото мъчих и друг експеримент да правя и след инсталацията си е на 6!

    Продуктов номер BK3C0Q1

    П.С. Мъките продължават и още съм до кривата круша!

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #4

    Re:Драйвери за Дел 7110! Ебаси мамата, побърках се днеска!

    за видеото драйвер- http://www.megaupload.com/?d=SGUTO9Y3

  6. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #5

    Re:Драйвери за Дел 7110! Е*** м***, побърках се днеска!

    видео

    тиа две няща ги дърпаш и слагаш, после отваряш и отиваш на дъното и пишеш тука, какъв е чипа и другото му.
    Същото, за мрежовата карта, за да ти помогнем с тези гадни драйвер.

    Между другото не забравяй да уточниш, за каква версия става въпрос,32/64?

    http://www.megaupload.com/?d=YHRGA5EV
    http://www.megaupload.com/?d=AR5QKRPX

  7. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #6

    Re:Драйвери за Дел 7110! Е*** м***, побърках се днеска!

    Разгеле! Натаманих ги някак си, но не ме питайте как! За 32 битов Уиндоус става въпрос! За уерлеса някакъв интелски от ACER дръпнах и заспа, а уж трябва да е атерос, а за видеото май искше първо да се инсталира драйвера за интелското видео, да си деинсталира това дето е по подразбиране майкросовтското и тогава се инсталира нвидията някакъв стар драйвер, това всичкото през дивайс менажера щото по стандартния начин не става и накрая последните драйвери на нвидия си се инсталираха по стандартния начин, но като ъпдеит вече!

    Вече мога да си лягам и благодарство на отзовалите се!

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #7

    Re:Драйвери за Дел 7110! Е*** м***, побърках се днеска!

    Е*** ** М****** Да сложиш на DELL АCER-ски драйвер си е смъртна обида
    Явно си разбрал коя е по-добрата система, само не виждам за какво ти е този Уиндоус... Не помня точно за какво го ползваше този лаптоп, но ако не е за игри един WINE върши къде-къде по-добра работа

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #8

    Re:Драйвери за Дел 7110! Е*** м***, побърках се днеска!

    И що не влезе в сайта на ДЕЛ да си дръпнеш драйвери за лаптопа а се занимаваш с глупости?
    http://support.dell.com/support/down...&catid=&impid=

  11. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #9

    Re:Драйвери за Дел 7110! Е*** м***, побърках се днеска!

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    И що не влезе в сайта на ДЕЛ да си дръпнеш драйвери за лаптопа а се занимаваш с глупости?
    http://support.dell.com/support/down...&catid=&impid=
    Брато, като най-логично точно от там започнах с продуктовия номер! Дърпам драиверите за дъното, инсталирам ги, дърпам програмата за драйверите на блутута и уаерлеса и тука почват мъките! Инсталира нов драйвер на блутута и вика, че няма уаерлес устройство!
    С Еверест-а гледам, че изкарва някакъв номер дето като го пуснах в гугъла излиза, че е атерос ви-фи и някакъв списък с лаптопи с такъв процесор и аз си помислих, че ще е и дъното същото и Ейсър на такъв компютър слагат друго, интелско ви-фи и му дръпнах драйвера и ....... оооооо, чудеса! Вече има и-нет и заапочват мъките с видеото! Дърпам драйвери за нвидията и вика, че първо трябвало да инсталирам чипсета, а той е инсталиран и до тук! В един момент друг драйвер на нвидия изпищя, че иска да се инсталира драйвера на интелското видео. Нещо май са навързани и така вече започна да се изяснява картината и да се натаманяват нещата, но всичко това с най-малко 5-6 преинсталации на уиндоуса!
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1314532628[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Е*** ** М****** Да сложиш на DELL АCER-ски драйвер си е смъртна обида
    Явно си разбрал коя е по-добрата система, само не виждам за какво ти е този Уиндоус... Не помня точно за какво го ползваше този лаптоп, но ако не е за игри един WINE върши къде-къде по-добра работа
    Уиндоуса ми е за КАД системата и както ти казах в другата тема, във виртуална машина перформънса е по-добър, но за бързо стартиране за малко е малко бавно първо да зареди линукса и после да пускам виртуалката.

    ..... И това което ме притесняваше от другата тема, че перформънса на лаптопската и десктопската версия ще е различен се потвърждава! Десктопа ми с този процесор е много чувствително по-бърз от лаптопа! Иначе идвата са четериядрени и уж на еднаква честота! Дори десктопа ми не е с отделна видео карта, а вградената в процесора!

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #10

    Re:Драйвери за Дел 7110! Е*** м***, побърках се днеска!

    Когато кликнеш върху драйверите за да се инсталират не си обърнал внимание ,че са ЕХЕ файлове и единственното което правят е да се разархивират в папка на С: . След което влизаш в папката и вече от там инсталираш всичко.


    Всеки лаптоп със сходни характеристики като десктоп система е много по-бавен от стационарната.

  13. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #11

    Re:Драйвери за Дел 7110! Е*** м***, побърках се днеска!

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Когато кликнеш върху драйверите за да се инсталират не си обърнал внимание ,че са ЕХЕ файлове и единственното което правят е да се разархивират в папка на С: . След което влизаш в папката и вече от там инсталираш всичко.
    Френд, не ме подценявай толкоз де !

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #12

    Re:Драйвери за Дел 7110! Е*** м***, побърках се днеска!

    Не подценявам никого. Просто това е често срещана грешка дори и от "advanced" потребители когато се сблъскат с Dell и Lenovo.

  16. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #13

    Re:Драйвери за Дел 7110! Е*** м***, побърках се днеска!

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Не подценявам никого. Просто това е често срещана грешка дори и от "advanced" потребители когато се сблъскат с Dell и Lenovo.
    Ебати и адвансед юзера ще е този дето след стартирането на екзето ще ти каже, че еди къде си ще направи едикаква си папка и няма да се сети, че това не е инсталация а някакво разархивиране само!


  17. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #14

    Re:Драйвери за Дел 7110! Е*** м***, побърках се днеска!

    Знаеш ли как стават нещата най-лесно?

    Отиваш, носиш лаптопа на някои колега, даваш му го, казваш инсталирай ми уиндоус, отиваш пиеш едно кафе, и като се върнеш, лаптопа готов...

  18. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #15

    Re:Драйвери за Дел 7110! Е*** м***, побърках се днеска!

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Знаеш ли как стават нещата най-лесно?

    Отиваш, носиш лаптопа на някои колега, даваш му го, казваш инсталирай ми уиндоус, отиваш пиеш едно кафе, и като се върнеш, лаптопа готов...
    А при положение, че се намираш в дълбоката провинция и болшинството "адвансет юзери" са малко по-малко адвансет от теб, а другата част, защото знаят, че не ти е работа това и се мъчат да се изкарат по-адвансери от теб, но същност не са, какво правиш!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Днеска петък 13 стартира новото радио Z-Rock
    От artos във форум Коментирай новина
    Отговори: 7
    Последно: 18-10-06, 23:00
  2. Nokia 7110
    От roko-baroko във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 26-10-03, 16:31
  3. Nokia 7110 - продавам
    От Maznia във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 07-09-03, 15:44
  4. Търся си NOKIA 7110 за части !
    От Ivory® във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 06-02-02, 13:51
  5. NOKIA 7110
    От Ivory® във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 07-11-01, 14:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе