Резултати от 1 до 15 от общо 15
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By ru-boy

проблем с паролата

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    36
    #1

    проблем с паролата

    момчета възникна проблем с лаптопа братми донесе hp elitebook 8560p. пускам го зарежда и стигаме до паролата пробвах през ф8 не става пробвах да го преинсталирам иска парола помагайте какво да правя . паролата не я знае брат ми

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Отговор: проблем с паролата

    Сама тая парола няма как да се появи. Или лаптопа е имал друг собственик който се е разделил с него нещастно или имаме чудо на чудесата.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    36
    #3

    Отговор: проблем с паролата

    така е имал е друг собственик

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Отговор: проблем с паролата

    Някои HP-та ако им се махнат и двете батерии за определен период от време и забравят всичко.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Отговор: проблем с паролата

    ...но някои не забравят

  7. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #6

    Отговор: проблем с паролата

    Обадете се на предишния собственик да го попитате какава е паролата :rolleyes:...

    Иначе и аз на моето Вайо имаше някакъв проблем след една преинсталация с паролата на Уиндоус 7, която едвам оправих със сто зора и мъки ...

    И коя точно парола не знаете на Уин-а, на БИОСА или и ДВЕТЕ???

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Отговор: проблем с паролата

    то и аз като се зачетох в първия пост (опитвайки се да поставя някоя и друга запетая на мястото й ) май стигам до извода, че проблемът е липсваща парола на windows-a, а не на bios-a

    плащате си за една преинсталация и сте готови - хем няма парола, хем чистичък и незатормозен windows

  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #8

    Отговор: проблем с паролата

    Hiren's Boot CD и няколко клика с мишката и си готов. Чак да преисталираш е прекалено, когато става дума за 2 минути работа с горния диск.
    stenly одобрява това.

  11. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #9

    Отговор: проблем с паролата

    Цитат Първоначално публикувано от ru-boy Виж публикацията
    Hiren's Boot CD и няколко клика с мишката и си готов. Чак да преисталираш е прекалено, когато става дума за 2 минути работа с горния диск.
    НИКОГА не бих взел чужд/ползван лаптоп, и не бих го ползвал след това, без да сложа нов Уин. Това е все едно да си купиш дрехи втора ръка и да не ги изпереш...

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    36
    #10

    Отговор: проблем с паролата

    тръгвам да преинсталирам и ми иска парола искам да вляза в биоса в някои от под нивата и ми иска парола

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #11

    Отговор: проблем с паролата

    ей това:

    Цитат Първоначално публикувано от xikiro Виж публикацията
    тръгвам да преинсталирам и ми иска парола искам да вляза в биоса в някои от под нивата и ми иска парола
    ме убеждава, че е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да дадеш лаптопа на някой, който разбира повече от теб

    ти не можеш да си формулираш въпроса правилно, излагайки факти, които се случват пред очите ти, а искаш да разбереш отговора на неформулирания ти въпрос. извинявай, но засега е добре да се насочиш към учене на по-основни неща, отколкото как се слага маха парола (която дори не можеш да установиш на кое е сложена!)

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #12

    Отговор: проблем с паролата

    glowndark няма нищо по-интересно и любопитно от дълго използвана ОС, макар и само за забавление.
    xikiro, ако четеш малко по-задълбочено, а не само да задаваш въпроси, ще имаш успех. Имаш сервиран отговор на всичките ти въпроси.

  16. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #13

    Отговор: проблем с паролата

    Тук и сервиз не се знае дали ще помогне ако БИОС-а иска парола при влизане или Буут-ване.Моят БИОС на лаптопа е с парола на три нива-влизане в БИОС, начално стартиране на лаптопа, промяна на настройки за парола при буут-ване.Доколкото си спомням имаше в един друг форум човек с същия проблем-ориентираха го към специализиран сервиз на марката.Там може да му генерират еднократна парола за влизане в БИОС-или просто когато отиде да си го вземе от сервиза да "му щракнат прангите" около китките :rolleyes:

  17. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #14

    Отговор: проблем с паролата

    Не стана ясно дали за Biosa става на въпрос или за ОС. Ако Bios-a е по-специален и паролата е за него само специализиран сервиз може да помогне. Доста ядове брах с един лаптоп IBM ThinkPad R31, ако не се лъжа, няма влизане в Bios-а и това си е то. Препоръчват подмяна на чипа с паролата с друг, което си е неприятна работа, запояване, разпояване, разглабяне и то за една парола.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #15

    Отговор: проблем с паролата

    С една малка разлика . HP не е IBM или Toshiba.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с паролата ми за форума
    От Skaki във форум За Форума
    Отговори: 7
    Последно: 05-10-06, 18:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе