Резултати от 1 до 5 от общо 5

Windows 7 и потребителски акаунт

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    5
    #1

    Smile Windows 7 и потребителски акаунт

    Здравейте, имам едно запитване. Значи на служебния лаптоп има инсталиран Windows 7 с мои потребителски акаунт, които има някои ограничения за инсталиране на програми. Не мога да разбера на какъв принцип работи, някои програми успяват да се инсталират или да се използват porable версии но други не могат да се инсталират. Понеже зачестиха кражбите на служебните лаптопи и съм решил да си сложа anti-theft програма на PreyProject но не ми дава да я инсталирам, след завършване на инсталацията ми изписва че нямам правомощия за инсталация и от своя страна програмата ми изписва че не е инсталирана правилно и да опитам отново. Някакви идеи как мога да заобиколя тези забрани за инсталация на програми ? Или да ми предложите друга програма против кражба която разполага с portable версия.

    Поздрави.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на vesyo
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    28
    #2

    Отговор: Windows 7 и потребителски акаунт

    Помоли системния администратор да ти я инсталира. Вероятно са ти дали ограничени права на акаунта.

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    5
    #3

    Отговор: Windows 7 и потребителски акаунт

    Цитат Първоначално публикувано от vesyo Виж публикацията
    Помоли системния администратор да ти я инсталира. Вероятно са ти дали ограничени права на акаунта.
    Кофтито е че са от друг град, нямам връзка с тях и отговарят за няколко хиляди компютъра ... и ме съмнява да се занимават с моя въпрос.

  5. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #4

    Отговор: Windows 7 и потребителски акаунт

    Щом отговарят за няколко хиляди компютри, няма начин да нямат възможности за отдалечено администриране и инсталиране на софтуер. Другите начини са чрез хаквания на администраторския акаунт, но и те не пасат трева и ще си имаш проблеми. Иначе по въпросите за хакванията на акаунта има доста материал изписан в нета, но аз не съм имал нужда от него и съм го подминавал, но не е невъзможно.

  6. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    5
    #5

    Отговор: Windows 7 и потребителски акаунт

    Цитат Първоначално публикувано от backinblack Виж публикацията
    Щом отговарят за няколко хиляди компютри, няма начин да нямат възможности за отдалечено администриране и инсталиране на софтуер. Другите начини са чрез хаквания на администраторския акаунт, но и те не пасат трева и ще си имаш проблеми. Иначе по въпросите за хакванията на акаунта има доста материал изписан в нета, но аз не съм имал нужда от него и съм го подминавал, но не е невъзможно.
    Не искам да хаквам администраторския акаунт че от време на време, пускат ъпдейти по фирмения софтуер и да не станат някакви проблеми. А за въпроса с инсталирането от тяхна страна съм го отписал, защото съм на 90% сигурен че няма да се занимават с мен. Интересното е че някои програми се инсталират, примерно софтуера на FullTilt Poker и uTorrent се инсталират без проблеми. Ако знаете програми от рода на PreyProject споделете да пробвам да ги инсталирам или ако имат portable версии.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с акаунт в Windows 8
    От momimo във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 03-10-13, 18:29
  2. Отговори: 2
    Последно: 23-09-13, 19:40
  3. Потребителски тестове (или лични впечатления от притежаваните машини)
    От Mega във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 11
    Последно: 01-09-11, 14:45
  4. Отговори: 2
    Последно: 04-12-10, 20:44
  5. Отговори: 2
    Последно: 06-01-08, 11:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе