Резултати от 1 до 12 от общо 12

HDD raboti neprekasnato

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    12
    #1

    HDD raboti neprekasnato

    molja za savet i pomosht.

    ot izvestno vreme zabeljazvam, che dokato surfiram v internet, hdd (3 br. s obshto 13 particii)se varti. kato che li ili zapisva neshto, ili protokolira neshto. sistema raboti, no kato che li e po-bavna. osven tova e smuchtavashto, ako neprekasnato chuvam, che hdd se vartjat.

    ne znam koja tochno programa(a az imam mnogo) mozhe da e vinova, za da ja izkljucha.

    ako njakoi ima ideja i predlozhenie, shte ja

    opitam.






  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #2

    HDD raboti neprekasnato

    Preinstalirai si windowsa ne zabraviai predi tova da si formatirash harda




  4. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #3

    HDD raboti neprekasnato

    Пробвай с някакъв task manager и програма за следене на активността на диска - Изключвай процесите един по един докоато активността спре.

    P.S. За какво са ти 13 partitions? :-?



    <font color=red>Dominator</font id=red>

    dominator@mail.bg

    ICQ#109217561

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #4

    HDD raboti neprekasnato

    S kakva OS si? Win9x, Nt, Linux?

    Serveri imash li, proxy-ta?

    Dai po-podrobni raziasnenia...



    d-rRoss



    C++

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    12
    #5

    HDD raboti neprekasnato

    preinstaliraneto na win e iasno, no e posledna vazmozhnost, zastoto zarezhdaneto na vsichki prog. i driveri iska mnogo vreme

    (pravil sam go pone 20 pati prinuditelno).

    imam 13 particii, zashtoto 3-te hdd sa okolo 70 gb i mislja, che po-lesno se opravjam kade kakvo ima, ako imam poveche particii.

    shte probvam s njakoja programa task manager, obache ne moga da se opravja s dannite, koja pokazana raboteshta programa tochno koja e, i moga da izkljucha neshto, koeto ne trjabva da se izkljuchva.

    otnosno server ili proxy, znam samo sas sigurnost che njamam proxy, zashtoto sam s kabelen modem prez kabelna televisia, i ot providera me posavetvaha da izkljucha proxyto za po-goljama stabilnost.

    inache imam winME i win2000, no problemat s harda e samo na win ME.

    ako imate oshte idei, no ne preinstalirane, molja kazhete. (dazhe dokato pisha sega, hdd ludo se vartjat)




  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #6

    HDD raboti neprekasnato

    Razbira se nima da preinstalirash, samo nachinaeshti preinstalirat kato ludi-glupavo e bez da znaesh kakav e problema da preinstalirash

    Pitah za www.server, ili ftp, no iavno niamash.

    Skaniral li si se skoro za virusi? Skanirai s vajmojno po-novite AV definicii i vij kvo shte stana.

    Za tasks menagerite ima specialno tsks menager za win ME, tuka na Setcom servera, nameri go i si go sloji. Absoliutno sashtia e kato tozi na Win 2k. Vednaga shte se orientirash koia programa raboti po % zaeto vreme na procesora.

    Ako i tova ne dava rezultat, prosto pochni da bachkash v net-a s Nt-2k, a ME samo za igra si go draj. Koi znae prez tozi kabel koi ti e nabutal niakoi BO i sega ti se razhojda po HDD



    d-rRoss



    C++



    Променено от d-rRoss на 28/05/2001 12:09:43

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #7

    HDD raboti neprekasnato

    A, oshte vij zabravih, ami ia si sloji edin firewall bre-!!!

    Idi na http://zonelabs.com

    i si vzemi ot tam (free) Zaonealarm. Tova e stabilna programa-firewall, i dava dobri rezultati. Deto sa ti kazali da izkliuchish proxy-pitah dali ne polzvash proxy server, instaliran pri tebe-!!!



    d-rRoss



    C++



    Променено от d-rRoss на 28/05/2001 12:05:02

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    12
    #8

    HDD raboti neprekasnato

    blagodarja za vsichkite saveti. izglezhda namerih programata, kojato sledi i protolira neshto neprekasnato - CLEAN CENTER, mozhe bi e hubava i polezna, obache ima edna opcija, pri kojato opredeleni particii se sledjat i protokolirat neprekasnato. izkljuchih opcijata i sega polozhenieto e normalno.

    samo za svedenie - po vashi saveti instalirah norton virusscan 2001 i v momenta proverjavam za virusi - obache sled 1 chas proverka v momenta sam na okolo 20 % provereni failove ot vsichkite, znachi mi trjabvat oshte okolo 4 chasa. njamam vazmozhnost da prodalja tolkova dalgo - dano sled tova prodalji ot tam, dokadeto sam stignal, a ne otnachalo.

    dosega ot 60.000 provereni faila ima 3 infizirani.






  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #9

    HDD raboti neprekasnato

    Ok,

    Znachi NAV(norton anti-virus) e edna ot nai dobrite i barzi programi. Edin savet-ne ia obnoviavai v i-net, ami si tegli virus definiciite.

    Prosto mnogo informacia imash na HDD za tova tolkova dalgo shte skanira-normalno.

    Shto ti namira virusi-vij gi kakvi sa. Nali iskash da raznishrish problema? Ako sa troianski kone ili podobni - to naistina naikkoi ti gi e nabutal dokato si rabotil v i-net. Prosto zadaljitelno uslovie e da imash anti-virusna programa-!

    Vtoroto po vajnost e da si slojish firewall kakto ti kazah-Zonealarm, ili BlackIce, ili Norton personal firewall. Taka shte prekasnesh vajmojnostta za neauthoriziran dostap do tvoito PC.

    Men naprimer za edna sesia v i-net (2-3 h) me skanirat po niakolko pati s takiva programi vseki boji den-!!! Ama do sega nne se e nameril nikoi koito da mi pusne neshto



    d-rRoss



    C++

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #10

    HDD raboti neprekasnato

    М/у другото диска още с пускането на ПС-то ти се завърта с максималните си обороти и спира чак когато прекъснеш захранването-това,което си забелязал е четене или запис...




  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #11

    HDD raboti neprekasnato

    d-Ross az ne sum na mnenie che ot firewall ima mnogo polza shte ti citiram slednia sluchai edin moj klient mnogo zapalen lamer s sloji NortonPersonalFirewall i zapochna da se fuka che mashinata mu bila mnogo sigurna nikoi v IRC ne mojel da go scanira i t.n.

    no kakuv smiah padna kogato mu iztriha win.com i doide s diketka da mu go zapisha [D:]




  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #12

    HDD raboti neprekasnato

    Hmmm, mnogo neveroiatno zvuchat tia istorii za ribata s eiii <==> takova oko, nali znaesh? Shtom go citirash kato lamer, niama kakvo poveche da obsajdame nali? Koi znae kvo e stanalo. A za polzata....vseki da si preceniava sam za sebesi. Do sega ne sam imal sluchai niakoi virus da mi pusne ili Netbus, ili BO, ako shte ne v IRC ami ot HipperIRC da e. Ae sa, i nie sme bili na mladini denonoshtno po kanalite.... Opitvali sa se, ama ne sa uspiavali



    d-rRoss



    C++

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Video na 8MB, koeto raboti na 4?
    От De4ev във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 30-03-04, 15:04
  2. ne mi raboti Xvid codeca
    От DEFILER във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 15-02-03, 18:27
  3. Edin pyt raboti drug pit ne ...
    От ru-boy във форум Мрежи
    Отговори: 16
    Последно: 14-02-03, 10:16
  4. Stranni raboti sys СД Ром -а mi
    От nniki във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 19-11-02, 12:05
  5. VGA koiatao raboti kak si 6te!!!!!
    От Wizard във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 26-04-02, 11:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе