Резултати от 1 до 12 от общо 12

WinXP e луд!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #1

    WinXP e луд!!!





    Сега ще обясня всичко - значи по някаква случка пускам disk cleanup - и гледам 1800 МБ "стари архивинари и ненужни" файлове - викам си добре, махам ги.

    На другия ден отварям си документите...и... гледам половинта че и горница работи ги няма! А другите са странно сини (демек компресирани по самоинициатива на WIN XP). Е преживях го някак си, но вчера влизам в директорията windows и гледам 2/3 от файловете там ги няма, и 80% от другите са компресирани (катринката по-горе). Чак се чудя как всичко върви.. и то добре, само дето не мога да деинсталирам програми през add/remove programs.



    Та да си дойда на въпроса, някой да има идея как да спра туй лудото преди да се е самоунищожило????

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    WinXP e луд!!!

    It's ALIVE!!!

    иначе по темата - да не е някоя инфекцийка, а? описанието звучи малко като вирус!

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #3

    WinXP e луд!!!

    L.O.E., от край време се чудя, как още нещо ти работи в ръцете :-P

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #4

    WinXP e луд!!!

    А аз се чудя кога ще изкажеш мнение в което има някакъв смисъл!



    БТВ само за инфо ще спомена че това се появява след инсталиране на СП1, и се е получавало и при предишни инсталации, може би е от самия ХР, моя е малко по-корпоративната версия...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #5

    WinXP e луд!!!

    Абе аз имам 18ГБ архивирани ненужни файлове, защото беше насторено да се архивират след един ден неизползваност ! И го промених на 500 дни

  7. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #6

    WinXP e луд!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Абе аз имам 18ГБ архивирани ненужни файлове, защото беше насторено да се архивират след един ден неизползваност ! И го промених на 500 дни



    <div align="right">оргинално мнение на Aquadark</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    От где?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #7

    WinXP e луд!!!

    Еми избираш Old Compressed Files и след това Options и настройваш.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #8

    WinXP e луд!!!

    Tuk mi mirishe na virus( I az rabotq s XP, no nikoga ne mi e pravil takiva mizerii

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #9

    WinXP e луд!!!

    Абе много ми е чудно - аз през живота си firewall не съм качвал на PC-то, имам broadband интернет, дори антивирусните програми ги инсталирам на година веднъж и досега за 3 нещо по-опасно от spyware не съм имал... Не разбирам защо когато нещо се прецака винаги някой вирус трябва да е виновен


  12. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #10

    WinXP e луд!!!

    Не е вирус 100% съм сигурен, просто нямам такива.

  13. ASM
    ASM е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    27
    #11

    WinXP e луд!!!

    Prili4aq mi na virusa W32.Oror toi ima navika da trie:

    *.mp3

    *.avi

    *.doc

    i *.*

    seriozno ti kazvam pone na 3-ma v mrejata mi sum preinstaliral windosite (s format) za da se opravi... ni NAV ni ni6to... ina4e az polzvam XP ot RC1-to mu i sum niamal takuv problem... btw.. nai dobre da spre6 System Recovery ... ne vur6i osobenna rabota



    osven tova nesmiatam 4e Microsoft, kakvito i da sa *****i, 6te napraviat da ti po4isti vsi4ko v My Documents

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    1
    #12

    WinXP e луд!!!

    tova e mnogo gaden srubski virus i edinstveniq na4in e FORMAT

    stava i s trieneto mu no zabravih kade be6e exe.to ste ti kaga po kusno

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. WinXP SP2 ICS/NAT
    От GreenOreh във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 21-10-06, 03:33
  2. Замяна на WinXp Pro с WinXp Home
    От skaishev във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 17-05-06, 09:29
  3. WINXP BG
    От Ofink във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 17-10-03, 19:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе