Резултати от 1 до 6 от общо 6

Win XP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    3
    #1

    Win XP

    3дравейте.

    имам проблем. вкъщи имам Win XP. първо бях с Home Edition. нещо ми се прецака профила оба4е и аz реших да преинсталирам. ок. zаредих OS и още от boot менюто се появиха 2 операционни ситеми. еднакви и двете Home Edition Win Xp. иzтрих едната от администраторният account. zаредих отново. все още бяха две. после инсталирах Profesional XP. ве4е ми се появиха на боот менюто 3 въzможности. има ли начин да ги махна, беz да правя формат на С.

    дори под MSDOS да ги иzтрия, все се появяват при zареждане на Windows като вуzможности и първо трябва да иzбера една и едва тогава операционната система се zарежда.

    някои имал ли е подобен проблем. само с форматиране ли се решава?



    10х.


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #2

    Win XP

    Пич има файл boot.* (забравих) в С: едитнисиго там както ти харесва и си готов!



    П.С ако незнаеш за какво точни става дума питай но набързо просто изтрий редовете с ОС който вече ги няма или не искаш да ги има!

  4. Novice
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    3
    #3

    Win XP

    zдравей.

    благодаря zа helpa, оба4е явно съм от най тъпите тук, zащото нито под ДОС, нито на С в Windows намерих такъв файл.

    моля те дай ми малко по подробна инфо къде е то4но фаила, ще го редактирам.



    10х.


  5. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #4

    Win XP

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by proletta


    zдравей.

    благодаря zа helpa, оба4е явно съм от най тъпите тук, zащото нито под ДОС, нито на С в Windows намерих такъв файл.

    моля те дай ми малко по подробна инфо къде е то4но фаила, ще го редактирам.



    10х.



    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    1.

    Windows Explorer|Tools|Folder Options|View|Show All Files

    Windows Explorer|Tools|Folder Options|View|Hide protected ....



    2.

    C:\boot.ini цък цък



    3.

    Редактираш

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #5

    Win XP

    System Properties --> Advanced --> Start up and recovery now click settings!



    Now click edit - gore w desno! i si go editni! sorry ne mi smenq BP!




  7. Novice
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    3
    #6

    Win XP

    10х и на двамата

    по 2та раzлични на4ини стигнах до един и същ boot.ini



    проблема ве4е го няма!!!

    [8D]



    хубава седмица.


  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе