Резултати от 1 до 7 от общо 7
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By Tommorow

Wi-Fi проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    110
    #1

    Wi-Fi проблем

    Здравейте! Имам един Dell Inspiron 3721 с логото на win8 e но искам да му сложа win7, но не му тръгва Wi-Fi. Ина друг компютри от новите съм чувал за тоя проблем. С win8 всичко си върви без драйвъри. Как става номера да си имам win7?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #2

    Отговор: Wi-Fi проблем

    Влез в мениджъра и виж дали са инсталирани драиверите. Ако не търсиш в нета драивър и инсталираш. При уин 8 са вкарани доста повече драивъри и затова не ги търси като при уин 7.

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #3

    Отговор: Wi-Fi проблем

    Най "баламския" начин е: слагаш 8-ца, влизаш в дивайс мениджъра, виждаш каква е безжичната карта и намираш драйвери за 7-ца за нея. След това Слагаш седмицата и инсталираш изтегления драйвер. Ако можеш да определиш каква безжичната карта по нейното хардуерно ID в дивайс мениджъра, тогава ще се разминеш без инсталация на 8-цата.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    110
    #4

    Отговор: Wi-Fi проблем

    Да просто се оказа просто свалих драйвер от саита на производителя, което е тъпо, защото стария ми Acer 5738g слагаш си 7-цата и нищо не търсиш. Тоя win8 само за беля... Благодаря ви за отговорите!

  6. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #5

    Отговор: Wi-Fi проблем

    ако компютъра е произведен след като е пусната 7-цата как очакваш да има драйвер?
    а сайта на поризводителя си е стандартен начин за намиране на драйвери, не знам кое му е толкова странното.

  7. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #6

    Отговор: Wi-Fi проблем

    Да сте чували за SamDrivers_13.8_Full SamLab.ws - !ДРАЙВЕРЫ! SamDrivers 14.4
    Advanced System Optimizer v3.5 от заундата има режим на инсалиране/ъпдейт на драйверите и се справя чудено
    glarus одобрява това.

  8.  
     
  9. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #7

    Отговор: Wi-Fi проблем

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    Да сте чували за SamDrivers_13.8_Full SamLab.ws - !ДРАЙВЕРЫ! SamDrivers 14.4
    Advanced System Optimizer v3.5 от заундата има режим на инсалиране/ъпдейт на драйверите и се справя чудено
    Честно казано не съм , но никога не е късно човек да научи нещо ново и полезно
    Thanks за което.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе