Резултати от 1 до 5 от общо 5

Win "ъпдейт"...помогнете ми

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    49
    #1

    Win "ъпдейт"...помогнете ми

    [!]след последния ъпдейт ми се скапана окончотелно XPто[!]

    -------------------------

    Бавен е тромав е...стърже ми по харда непрестанно,нищо не стартира както преди.Едвам крета немога да го позная...направо ме вбесява.Сигурен съм че е от този прословут ъпдейт защото вечерта го свалих и си легнах...на сутринта сякъш някой ми бе сменил ПСто.Прочетох няколко неща за него и разбрах че има проблем и при други хора...ако се опитам да го деинсталирам ми дава разни грозни предупреждения.Пък и несъм сигурен точно кой от ъпдейтите ми е направил проблема (бяха два)

    ------------------------

    Моля Ви кажете как да си го върна към предишното състояние,просто нямам нерви да инсталирам нов WIN...уморих се от качване на допълнителните програми и нейзбежни настройка...мисля че разбирате за какво говоря.Досега винаги съм свалял всички налични ъпдейти и никога несъм имал проблем

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #2

    Win "ъпдейт"...помогнете ми

    Пич restore point е доста гадно но това е репението!

    <font color="red"> Start > Control Panel > Add/Remove Programs > Find Windows XP Hotfix (SP2) Q811493 > Click Remove > ignore Warning > Reboot by clicking Finish</font id="red">

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    49
    #3

    Win "ъпдейт"...помогнете ми

    С мойта бавна връзка после да ги набавям отново е смърт направо((то ако го преинсталирам пак така ще стане де

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    49
    #4

    Win "ъпдейт"...помогнете ми

    уф-ф-ф-ф-ф-ф...махна се гадното нещо,Благодаря)имам чувството че седя на Пентиум7 в момента)

    -----------------------------------------

    Как мога да махна този "лайф ъпдейт" завинаги? В Automatic Updates съм махнал отметката от Keep My...бла-ба,обаче гледам по Zone Alarm че се "кънектва" неговата кожа((

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #5

    Win "ъпдейт"...помогнете ми

    System Properties/Automatic Updates – просто махни отметката пред Keep my computer up to date. Друго не се сещам! май можеше и през регистрите ама няма смисъл!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Ъпдейт има ли БГ меню ?
    От ivanxxx във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 12-07-12, 21:24
  2. Ъпдейт на НОД 32
    От lav4eto във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 03-09-08, 23:46
  3. Ъпдейт за Elite PV-372
    От nikitch във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 3
    Последно: 22-12-06, 11:04
  4. Проблем с ъпдейт
    От Niakoi във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 02-11-06, 18:03
  5. Ъпдейт за PV-371X ?
    От DEF във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-06, 15:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе