Резултати от 1 до 4 от общо 4

ICQ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #1

    ICQ

    Направих Clean Install на Win98SE. Сега искам да си запазя контактите от ICQ2000b. Проблема е, че с предното ICQ можеше да се мине и без инсталация (само трябваше да се регистрират DLL-тата), а сега не става. Като пусна инсталацията на ICQ и посоча директорията, къдeто беше преди реинсталирането на Win98SE, setup отказва да инсталира там...

    Някои може ли да ми каже какво да правя, че не ми се губи време тепърва да "откривам Америка"...

    Благодаря!

    П.П.

    Нека темата се използва и за други проблеми свързани с ICQ...




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    160
    #2

    ICQ

    Instalirai si ICQ-to na chisto.

    Sled towa go spri i si kopirai wsichko ot direktoriqta ICQ2000b (wsyshtnost bazata danni e <twoq UIN>.dat, moje da kopnesh samo neq i <twoq UIN>.idx fail) na staroto ICQ w syotwetnata dir na nowoto.

    Pyskash , reindeksirash za wseki sluchai i si gotow!




  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    7
    #3

    ICQ

    Може и само .dat файловете да копираш и после се връзваш за да ти намери регистрацията, затваряш ICQто и пускаш Data Base Conveter(има го в старт менюто в ICQ)




  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #4

    ICQ

    БЛАГОДАРЯ!

    Стана номера - инсталирах и прекопирах всичко старо върху новоинсталираното ICQ...с моя мързел каде ще си играя да търся отделни file-ове...




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе