Резултати от 1 до 5 от общо 5

Някой можели да помогне

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #1

    Някой можели да помогне

    Направих си аз едно малко HTML приложениице , обаче проблем . На различнни компютри дава различни резултати / разбирай грешки / , а на някой компютри си върви без проблем всичко . Грешките са от следния вид Automation server can't create object като става дума за JavaScript когато се опитва да създаде ActiveXObject или VBScript - Automation server не може да създаде инстанция GetObject . Не мога да схвана от къде мога да разбера откъде така деликатно ме чука в главата тая грешка та изпадам в тих ужас . Прегледам документацията на WSH ама там точно тази грешка не я обясняват . Някой знае ли нещо по въпроса . 10х предварително

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #2

    Някой можели да помогне

    Виж на другия компютър как стоят нещата с Secutiry-то и Коокиса може просто да приема част от кода за забранен заради сигурност!

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #3

    Някой можели да помогне

    Ето тук малко те изтървах Обясни малко повече ако може отгде да ги погледна тези настрйки . 10х

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    39
    #4

    Някой можели да помогне

    towa za koeto gowori blade se namira w tools->internet options... na IE moje da e prekaleno wisoka opciqta za sigurnostta. syshto ako imash ZoneAlarm pusnata na komputyra koito dawa greshkata moje tq da prawi problem (w tozi slu4ai prosto se nastroiwa)

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #5

    Някой можели да помогне

    Аха , ок 10х .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Някой може ли да ПОМОГНЕ
    От maveryc във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-11-13, 14:50
  2. Може ли някой да помогне
    От TonyB във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 19-12-11, 21:29
  3. Ако някой иска да помогне?
    От kod във форум За Форума
    Отговори: 28
    Последно: 28-09-06, 11:42
  4. Можели някой да ми даде инфо за Super Video/Audio Cart
    От Freestyle във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 0
    Последно: 17-09-06, 23:34
  5. Отговори: 21
    Последно: 04-07-04, 00:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе