Резултати от 1 до 10 от общо 10

Compresiq na HDD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #1

    Compresiq na HDD

    Zdravejte na celiq ekip na Setcom.bg.Bih iskal da znam kakva programa moga da izpolzvam za compresirane na HDD po Win ME.

    Imam edno staro HDD 4.3 Gb i iskam da go compresiram ,ama stava samo pod Win98.Shte 4akam otgovori.Bye.




  2.  
     
  3. DIL
    DIL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    138
    #2

    Compresiq na HDD

    тва с компресията си е чисто копаене на трап според мене!



    --------===========*==========-----------

    u are wellcome @ http://makak.search.bg/

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #3

    Compresiq na HDD

    ami s drive space na win 98 ME ili 2k

    s kakvo drugo




  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    44
    #4

    Compresiq na HDD

    Dosta wreme sym izpolzwal Drivespace i nikoga ne sym imal problemi (na 1.6 gb Samsung). Ima malka zaguba na skorost na P166, a pri k6-2 500 mai niama razlika.



    Problema s Drivespace na W98 (pri ME ne znam) e 4e e ograni4en do 1gb dial pri predpolagaemo stepen na kompresia 2.5/1. Na praktika se postiga ne powe4e ot 2/1 taka 4e diala move dosta da se uweli4i.



    Drug dobyr wariant e NTFS + NT4. Kompresiata na NTFS e dosta dobra, byrza i otpada ograni4enieto za razmera. Loshoto e 4e na moia Samsung NTFSa e bawen i sklonen kym fragmentacia bez zna4enie dali izpolzwam kompresiq. Zadylvitelno e 4estoto defragmentirane s SpeedDisk 5 ili nesto podobno (Diskeepera mai ne wyrshi rabota). Taka 4e izbirai .




  6. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #5

    Compresiq na HDD

    az za DriveSpace 4e sam 4uval 4uval sam

    ama toj ne mi otkriva HDDto i za tova pitam za programa.Prepora4aha mi norton ghost da ama ne mojah da vidq kak pak toj 6te compress HDDto ????






  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Compresiq na HDD

    "страх лозе пази" - проблемче без компресия = едно развалено файлче информация, проблемче с компресия = едно развалено дискче информация. никога не съм я ползвал и никога няма. особено пък в сегашно време - сваляш 2-3 cd-та и мястото, което ти трябва е налице. аз не си рискувам нещата по харда излишно. колкото и другите да нямат проблеми, защо да рискувам излишно?




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #7

    Compresiq na HDD

    Absoliutno podkprepqm FearMe. Ne slagam kompresiq ako shte i 3.2 da mi e harda




  10. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #8

    Compresiq na HDD

    ave mom4eta az znam 4e ima problemi s compresiraneto ama to si e za moq smetka

    kakto ve4e kazah imam star 4 gb hdd i iskam da si pravq experimenti s nego kat se skapi golqma rabota.

    Drive space3 4etoh v helpa na Windows se izpolzva za compresiq samo pod Win98 pod WinME ne compresira.

    e ako znaete takava programa kajete mi q pls




  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    44
    #9

    Compresiq na HDD

    Zashto ti e Win ME? Mislia si 4e NT4 e po-dobyr izbor ako se otkajesh ot powecheto igri (dosta wyrwiat - UT,Q3,AOE,H3... i pochti wsi4ko za OGL i Glide), a ina4e NT4 + 98/95 syshto wyrshi rabota. Ako towa ne ti e osnowniq hard Win 2000 + NTFS syshto stawa, no predpolagam 4e konfiguraciqta ti ne e podhodiashta za nego.

    I da powtoria: nikoga ne sym imal problemi s kopresiran NTFS, a zaguba w skorostta niama.




  12. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #10

    Compresiq na HDD

    win2k 4e mi varvi mi varvi,ama ima malak ne mnogo golqm pad v fps pri mnogo igri,ntfs ne sam go probval,no ne mi se minava ot WinME na Win2k.E nqma li nqkoq firma,sajt deto da e napravila takava programa kakvato tarsq?




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе