Резултати от 1 до 6 от общо 6

HELP :(

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #1

    HELP :(

    Ot edna sedmica ne moga da se logvam v niakoi saitove i da si otvariam emaila v hotmail.Kogato sin pai6a parolata i vlizam mi dava gre6na stranica a niakoi put pak me vrusta na poleto s parola ne sum ia zabrail 100% sum siguren 4e viarna.Ot kakvo moje da e i kak se orpavia cokietata sum i dal da gi acceptva vsi4kite .Be6e se nastanila niakva spyware programa deto be6e promenila raboti v ie explorera ama ia mahnah dali e ot tova?Help 4e mnogo gadno tribva s drugi browseri da si otvariam postata.Samo explorera prai toz problem.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    230
    #2

    HELP :(

    Преинсталирай IE .

  4. Member Аватара на devil
    Тук е от
    Jun 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    408
    #3

    HELP :(

    Или по-добре - сложи си Opera или Mozila - и двете са по-читави от IE-то, и нема ти правят проблеми.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    212
    #4

    HELP :(

    няма браузър който да е по читав от IE най-добре го преинсталирай и има и service pack 1 за 6-та версия сложи си го и него има го за безплатен даунлоад от сайта на микрософт

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #5

    HELP :(

    Ad-Aware по възможност версия Про 6.0 - http://www.webattack.com/get/adaware.shtml

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #6

    HELP :(

    Как им мерите читавостта на тези браузери?

    Според мен има проблеми или с настройките на прокси-то или на DNS-a.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе