Резултати от 1 до 8 от общо 8

serial mouse under windows xp

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    53
    #1

    serial mouse under windows xp

    nqkoi da ima ideq kak se podkarva takava mishka pod xp ? :P shtoto na moeto xp ne q lovi ....

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    20
    #2

    serial mouse under windows xp

    pi4 az sum s Logiteh 2 buttons na 4 godini i xp mi q lovi bez nikvi problemi.

    ina4e nai dobre otidi na saita na proizvoditelq i si iztegli draiveri za neq.

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    212
    #3

    serial mouse under windows xp

    махни драиверите за порта и остави да ги детектне на ново при мен така тръгна но по принцип рядко ми го прави този номер

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    53
    #4

    serial mouse under windows xp

    mishkata e 3 buttonna genus ot predi 6-7 godini i nishto ot tova ne pomaga ... sigurno veche ne gi poddyrjat ...

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #5

    serial mouse under windows xp

    Gotmog:

    Аз съм с 3 бутонен logitech от балканската война, и при мене работи

    пробвай да го инсталираш ръчно като М$ сериайна мишка

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #6

    serial mouse under windows xp

    Три бутонните Genius могат да работят с дрaйвер за Лоджитех пак трибутонен. Пробвай ръчно да избереш драъвера да е за Logitech M35(от дриверите на вин-а а не оригиналния дривер на лоджитех). Иначе лоджитехския драйвер(mouse ware) не потдържа серийни мишки под винХР и пише ако имаш такава да сложиш преходник към пс2. Друг е въпроса дали твойта мишка ще работи с такъв преходник. Иначе а те съветвам да си купиш нова мишка. Цялата работа е няколко лева и гледай да е Лоджитех, дори и с топче да е пак ще работи много по добре от този Джениус.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    53
    #7

    serial mouse under windows xp

    ами под XP май няма такъв custom избор на мишка .. уиноуса я детектва като ps/2 .. и нищо не става.

    а относно мишката - с нея съм заради един бас преди много време


  10. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #8

    serial mouse under windows xp

    Имам едно мишле Genius (NetMouse Pro)от балканската със ...... ъъъъъ.... май 5 бутона.[:D][:D] Казвам май, щото 2 от тях маи имат ролята на първобитен скрулер[], 2 стандартни и един отляво. На сериал порт е и никога не ми е правила проблеми с ХР-то и на различни РС-та.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Optical mouse Vs. standart mouse
    От S.W.A.T във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 09-05-02, 20:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе