Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 37 от общо 37

Как да махна тази папка в My Computer

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #31

    Как да махна тази папка в My Computer

    Това да стигнеш до трети курс май е излязло доста скъпо на баща ти... (при тия цени за даден изпит без знания, за които се говори)

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    186
    #32

    Как да махна тази папка в My Computer

    Хахахаххааххааха зако ма карате да се смея ве.

    Кво общо има знанията със сричането.

    Пък и човек да не си напрай ташак за нещо, тука го праите...

    от пръдня - на диария.

  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #33

    Как да махна тази папка в My Computer

    Аз мислех, че питаш нещо, пък ти ташак си си правил ...

    Не е лошо ...

    Утре сутринта ще стана по раничко и ще ти помогна ...

    Ташак си правя ...

  5. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #34

    Как да махна тази папка в My Computer

    Момчета, вие сте сбъркали нещо. "зако" го карате момчето да се смее "Ве"(май беше най точната фраза диалектически и граматически погледнато.



    (извинявам се, не биваше да се меся....все едно не сте го прочели....моля някой да го изтрие..не се стърпях)

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    186
    #35

    Как да махна тази папка в My Computer

    ave ei Pitka li si kvo si na teb ko ti burka v <font color="red">******</font id="red"> otzad sa mesish togava.



    <font color="red">Malone Edit: Shakedown приеми го като забележка!!! При следващ пост с подобно съдържание, регистрацията ти ще бъде блокирана за неопределено време.</font id="red">

  7. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #36

    Как да махна тази папка в My Computer

    Shakedown, обикновено не си правя труда да отговарям на нападки от подобер род, но за теб ще направя изключение.

    Пиша го веднъж и повече няма да чета тази тема. Така че, ако искаш вземи си поука, ако искаш недей.



    Виждам, че си младо и навярно възпитано момче. Забелязвам, че ти прави удоволствие да се изразяваш свободно, за което си си в правото. Откровено казано много ме разсмиват (в добрия смисъл на думата) цветущите ти фрази, забавлявала съм се много, но има едно голямо НО:

    Човек както свикне да говори респективно пише, така и си продължава за напред. Не съм човекът, който ще ти дава съвети, но имам желание да помогна. До колко ти ще ползваш съвета ми, както казах е твое лично решение.

    Убедена съм, че можеш да се изразяваш красноречиво и забавно и без да използваш думите, който прочетох по горе. Просто трябва мъничко да се постараеш и сам ще се убедиш, че ще се сдобиеш освен с полулярност (което може би желаеш), а и ще си създадеш едно добро реноме във форума.

    Имай предвид, че хората те възприемат сериозно, когато и ти се отнасяш сериозно с тях. Ако имаш желанието и нервите да постигнеш и направиш нещо за себе си, не говоря само за тук, а и въобще в живота - просто мъничко се постарай. Доизписвай си фразите, търси им по интересното произношение, не се задоволявай просто със едната "суха" дума. Бъргарския език е толкова красноречив, че е грехота да се лишаваш от приказния му изказ.



    Всичко добро.

    Ако имаш нещо по темата да ми кажеш...моля - на мейла.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #37

    Как да махна тази папка в My Computer

    Profita, не е лошо, че си отговорила на Shakedown, но си мисля, че съветите ти няма да намерят почва.



    Има една китайска поговорка.

    "Няма полза от свещника в ръцете на слепеца."



    Две страници "писане", от които 80% общи приказки и съвети по етика и правопис.

    Очевидно е, че Shakedown няма особен интерес от решението на проблема му.

    Нищо лично, но знам какво се случва след постове от типа на последните три.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. my Computer
    От tannoy във форум Поддръжка
    Отговори: 8
    Последно: 13-02-10, 15:24
  2. Проблем с My computer
    От DjMixiMike във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 15-04-08, 09:41
  3. Отговори: 4
    Последно: 09-04-05, 19:47
  4. Отговори: 8
    Последно: 18-03-05, 19:29
  5. Turn Off Computer
    От Daskala във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 20-03-04, 00:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе