Резултати от 1 до 3 от общо 3

problem s triene i instal

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    2
    #1

    problem s triene i instal

    здравейте имам проблем с Win-a.

    Win-a ми е инсталиран на един ХДД а а една игра(Commandos3) на Друг ХДД, после другия диск се развали оба4е регистрите останаха, опитах се да изтрия играта от add/remove prog оба4е не мога, запо4ва да трие след което ми дава да кликна Fini6, аз кликвам но това си остава там. Ако направя опит да инсталирам играта при стартиране ме пита дали да я modify, repair или remove. Каквото и да дам ми кзва 4е не може да го направи защото нямам достатъ4но място на с2ГБ) а не ме пита дали не искам да я инсталирам на другия диск(взех си нов) питах приятели какво да направя и те ми предложиха да раз4истя регистъра с една програмка RegCleaner ц нея не се получи тъи като тя така и не намери фаилове от играта които да смята за нвнужни, после ми казаха да изтрия всичко в регистрите. стартирах run>regedit>find и кудето намерих фаил свързан с играта го изтрих. рестартирах и пак не се получи, отново същото, пита ме :modify, repair или remove. както виждате нищо не се получава.ако някои знае какжо може да се направи нека каже

    PS

    не ми се преинсталира WIN


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #2

    problem s triene i instal

    Провери дали имаш в MyDocuments директория, свързана с играта или директория MyGames. Там някъде вероятно имаш неизтрити конфигурационни файлове, които Commandos3 си открива при опит за инсталация...

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #3

    problem s triene i instal

    Преди време имах същия проблем с Commandos 2, но така и неможах да се справя освен с преинстал. Друг вариант е ако искаш да играеш играта да си сложиш 2-ри Windows.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. N-connector-nameren!!! za triene
    От kasovnik във форум Мрежи
    Отговори: 0
    Последно: 27-01-09, 23:22
  2. Linux instal
    От Holp във форум Linux
    Отговори: 2
    Последно: 22-11-03, 10:37
  3. XP pro instal problem
    От Templar във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 10-12-02, 23:07
  4. za triene
    От smuko във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 22-11-02, 22:44
  5. Problem s Win NT 4.0
    От svetliof във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 27-02-02, 13:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе