Резултати от 1 до 13 от общо 13

WinXP Registry Help Me

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    17
    #1

    WinXP Registry Help Me

    Znachi stava vupros za slednoto neshto ..... iskam da nakaram C:\Documents and Settings\Owner\My Documents da ne sedi na C:a na drug Partition primerno da sa na D:\Owner\My Documents\ ... zashtoto igrite praviat svoite SAVE tam ..... a az iskam da zabrania da se pishe na C:\ .... niakoi moje li da mi pomogne

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #2

    WinXP Registry Help Me

    десен бутон на My Documents от Desktop-a -> Target -> от тук си избираш Move или Find Target...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    17
    #3

    WinXP Registry Help Me

    Da be ))) verno mamka mu ......



    Obache sega vuznikna slednia problem ...... NFS-Underground si pravi save v C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\NFS Underground

    .... Niakakvi idei kak da ne gi pravi tam v smisal ne na C:\ Partiton a niakade drugade primerno na D:\ NFS-Underground-Save

    Imash li niakakvo predlojenie ..... Tova s My Documents Nekazvai na nikoi [:D]

  5. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #4

    WinXP Registry Help Me

    На първо четене не мисля, че можеш да смениш location на Documents and Settings след като вече си инсталирал Windows. Единствения начин това да стане е по време на инсталацията на Windows, чрез използване на отделен, различен от оригиналния setup file със следния стринг в GuiUnattended секцията:



    ProfilesDir="Custom Location Here"



    В самата игра няма ли опция да укажеш къде да си пази ... не знам как да се изразя ... "запазванките".

    Ако го няма в меню, разгледай в самата директория, където ти е играта няма ли конфигурационни файлове, както са cfg на CS да кажем.

    И там директно ще си редактираш пътя.



    Няма начин да не се указва някъде ...

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #5

    WinXP Registry Help Me

    На първо четене пичове, вероятно няма кой да погледне опциите в десния бутон на мишката в/у My Documents, а и по принцип за всички неща...

    Еееех Dockerе какво доживяхме да се пита...

  7. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #6

    WinXP Registry Help Me

    Само белите ти коси ме спират докторе да ти отговоря подобаващо ...



    Айде кажи как точно ще смениш мястото на Documents and Settins с което и де е от менютата на десния бутон на мишката ...



    Обърни внимание тук, а и на горния ми пост за какво пиша, не мястото на <u>My Documents</u>, а на Documents and Settings.

    Обикновено се намира в коренната директория.



    Ако не отговориш с работеща идея означава и приемам, че си се изказал неподготвен.

    В случай, че не правиш разлика от My Documents и Documents and Settings ... лошо.



    [!]



    Ееееееех Dockere, какво доживяхме ... доктора голям мъж, пък не чете внимателно ...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #7

    WinXP Registry Help Me

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Znachi stava vupros za slednoto neshto ..... iskam da nakaram C:\Documents and Settings\Owner\My Documents da ne sedi na C:a na drug Partition primerno da sa na D:\Owner\My Documents\ ... zashtoto igrite praviat svoite SAVE tam ..... a az iskam da zabrania da se pishe na C:\ .... niakoi moje li da mi pomogne



    <div align="right">оргинално мнение на jorgy</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Malone

    Ти май не четеш внимателно

    jorgy точно за това питаше - как да смени мястото на My Documents

  10. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #8

    WinXP Registry Help Me

    Така де ...

    И получи отговор на въпроса си.

    След това обаче се оказа, че проблема му не е в мястото на My Documents, а в мястото на <u>C:\Documents and Settings\AllUsers...</u>



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Obache sega vuznikna slednia problem ...... NFS-Underground si pravi save v <font color="red">C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\NFS Underground</font id="red">

    .... Niakakvi idei kak da ne gi pravi tam v smisal ne na C:\ Partiton

    <div align="right">оргинално мнение на jorgy</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ще рече, че търси начин да премести цялата Documents and Settings на друг партишън ... щом като в играта не може да се укаже друг фолдер на друг партишън.



    И му отговарям какъв е единствения начин тази директория да не е там, където Win я слага по подразбиране.



    И почвам да чета поучителни приказки за десен бутон и контекстни менюта ...

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    17
    #9

    WinXP Registry Help Me

    Abe znam che mina cifra vreme ma az oshte se chudia kak da smenia putq na save na NFS ) i samo me boli glava .

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #10

    WinXP Registry Help Me

    Бе знам, че вероятно приказвам магически простотии, ама дали няма да стане тая работа, ако в: HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders

    Се създаде или промени папка My Documents и в стойността й се впише новият Location ???????

    Само предполагам, де, не ми се сърдете....


  13. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #11

    WinXP Registry Help Me

    Абе ДЗВЕРР ...

    Не става дума за папката My Documents, а за мястото където стоят User Profiles ...

    Това място се нарича <u>Documents and Settings</u>, а не My Documents.

    Не правите ли разлика между тези коренно различни неща?!

    Там NFS записва, като искаш да се запазиш.



    Четете внимателно какво се пита преди да пишете.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #12

    WinXP Registry Help Me

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Abe znam che mina cifra vreme ma az oshte se chudia kak da smenia putq na save na NFS ) i samo me boli glava .



    <div align="right">Originally posted by jorgy*-*23/02/2004*:* 22:29:58</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Това е извадка от последния пост на jorgy. Според него NFS пише файлове в Aplication Data..... Ти си прав, не съм чел съвсем внимателно, останах с впечатление, че е в My Documents; но проблемният за него файл пак се намира там, където посочих, само дето се казва appdat или нещо такова.

    Според мен той основно за тоя проблем пита, не за как да премести всичко от documents and settings, дори и да го е споменал.... Може и това да става, ама смятам, че ще е бая играчка из регистъра. Сигурно 1000 категории имат препратки натам.

  16. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #13

    WinXP Registry Help Me

    Тц, с редактиране в регистратурата няма да стане изместването на Documents and Settings.

    Един е начина и то е при инсталацията на Windows-а.

    Лично аз не играя NFS ... няма ясно изразена агресия ... [^]

    В тая връзка не знам как се казва файла със "запазванките", но ако е както той казва в Documents and Settings, няма начин ... не може да се премести в друг партишън.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Registry Mechanic, версия 10.0.0.134
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 25-11-10, 07:09
  2. Registry
    От DMAcs във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 20-07-03, 20:46
  3. CleanUp Registry
    От pavkata във форум Windows
    Отговори: 26
    Последно: 25-01-03, 10:59
  4. Търся Registry файловете на NFS HP2
    От afterburner във форум ИГРИ
    Отговори: 11
    Последно: 23-11-02, 11:59
  5. Hardware registry спор
    От MANIAK във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 20-06-02, 12:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе