Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 44

Братлета, как да си кирилизирам Win ХP ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #16

    Братлета, как да си кирилизирам Win ХP ?

    Цъкаш на www.winace.com ....теглиш winace-а ....

    после ще може да ти ги отваря.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    157
    #17

    Братлета, как да си кирилизирам Win ХP ?

    <font size="3">Щраквам върху <font color="yellow">BgKYBSXP.inf</font id="yellow"> отвара се едно прозорче и се самозатваря след по-малко от половин секунда ?!?!?</font id="size3">

  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #18

    Братлета, как да си кирилизирам Win ХP ?

    Десен бутон върху inf файла и избери install от менюто.



    D3BEPP

    Не мога да споря без да съм опитвал лично, но ред хора покрай мен, които със сигурност са на "ти" с администрирането на XP споделят, че са решили липсата на фонетика, чрез съветите на инжинера.

    А със сигурност са опитвали да сменят dll-ите, както правехме навремето с NT и практиката им показва, че не се получава. Но отчитам възможността ти да си прав.



    Аз лично не съм опитвал, тъй като ползвам BDS подредбата.

    Където няма [на компютрите на бетонните глави] ползвам фонетика, просто съм малко по бавен.

    За бетонните глави е шега, никой да не се засяга. Това с подредбата е въпрос на навик.


  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #19

    Братлета, как да си кирилизирам Win ХP ?

    Malone ... преди инжинера и аз съм работил така ... става но трябва да направиш замяната в SAFE-MODE

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #20

    Братлета, как да си кирилизирам Win ХP ?

    Ми аз даже го правех и не в сейф моуд. Просто изчаквах съобщението без да сменям директорията:"Вие ..... мамата на уиндоус, искате ли тъй да остане", аз му казвам да и то си остава. И не ми пречи никакъв протекшън. Момчето дет писа таз тема обаче май вече отдавна се е оправило щото гледам - много дни думичка не е написал Инак Малоун наистина ти гарантирам че става. Нямам претенции че съм разбирач на ХР, имам претенции обаче че в момента ти пиша на фонетична кирилица и тя ми е в language bar-а и винаги е било така. Весели празници

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    157
    #21

    Братлета, как да си кирилизирам Win ХP ?

    <font size="3">Здравейте пичове, D3BEPP, момчето което говори с.... ,а това беше друго Въобще не се е оправило ) Никъде не видях "инстал". А пробах всички възможни цъквания с лев, десен бутон + бутоните за навигация на тая програма дето я свалих за да си разархивирам другата (на инженера).

    Тук му е мястото да питам, с инсталирането на "фонетична кирилица" само ще мога да пиша подобно на функцията на "kredor" ли ???

    Защото ако е само това, то на този етап не ми е нужно. Обикновенно ползвам за дълги писания един преобразувател на "SkyForum", копирам и слагам където ми трябва.

    Виждам че и някои испански символи се еб**ат, но това са странични ефекти )

    Оправят ли се, ако от "Контрол панела" сменя "български" с "испански" ?????</font id="size3">

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #22

    Братлета, как да си кирилизирам Win ХP ?

    Ами ако не те мързи и още неможеш да си оправиш фонетика - изтегли си направо скрипта на Кредор и си го сложи някъде - само 10 кВ . Направи си една малка страничка на Desкtop-a и готово .

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #23

    Братлета, как да си кирилизирам Win ХP ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Никъде не видях "инстал". А пробах всички възможни цъквания с лев, десен бутон

    ...

    Тук му е мястото да питам, с инсталирането на "фонетична кирилица" само ще мога да пиша подобно на функцията на "kredor" ли ???

    ...

    <div align="right">оргинално мнение на A.H.</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    1. Е как не видя "Install" ?!?

    http://www.raidmax.data.bg/disp0.jpg

    Цъкаш десен бутон върху файла и... те това по-горе трябва да ти се появи...



    2. А какво друго искаш да постигнеш с инсталирането на фонетична подредба на клавиатурата? Аз затова съм си я инсталирал, щото при БДС-подредба пиша по системата Adler-Schmidt със скорост 120 минути/удар...


  11. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #24

    Братлета, как да си кирилизирам Win ХP ?

    <font color="blue">----- offtopic -----</font id="blue">

    @Raid

    Тоя линк малко ... на твоя компютър ...

    Може и да можем да видим jpg-a, стига да не си параноик ...

    И не е ли 120 удара/минута?

    Защото, ако за удин удар ти трябват 120 минути, бая време ще ти трябва за един пост.

    Ако си ходил на купона в събота те разбирам ...

    []

    <font color="blue">----- offtopic -----</font id="blue">

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #25

    Братлета, как да си кирилизирам Win ХP ?

    @Malone



    1. Оправих си линка (баси и заспалото ****** съм [:I])



    2. При БДС-подредба, както вече писах, съм по системата Адлер-Шмидт (нем. "Адлер" - орел и "Шмидт" - кълвач). Т.е., правя от високо панорамен преглед на клавиатурата (като орел), фиксирам нужния клавиш и след това с показалеца - чук (като кълвач). И после отново за следващия клавиш... 120 минути за удар [:D]

  13. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #26

    Братлета, как да си кирилизирам Win ХP ?

    Бяга ми немския, това е проблема.

    А иначе системата е добра, трябва да се направи ръководство ...

    [:D][:D][:D]

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    11
    #27

    Братлета, как да си кирилизирам Win ХP ?

    до Инжинера:

    Сайта ти ми взе акъла/който не е много/, а и се посмях добре. Ще пробвам твоя метод, но преди това моля да отговориш конкретно - при положение, че съм с Win XP Pro и нещастно съм си нахакал вече FlexType 2K, ще се получат ли нещата без да се налага да преинсталирам ОС? Хич не ми се ще наново да си слагам всичките програми. Тръпна в очакване на отговор. Бъди здрав!

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    157
    #28

    Братлета, как да си кирилизирам Win ХP ?

    <font size="3">Raid, аз "Install" не виждам.







    Най-вероятно съм убъркал нещо. [xx(]

    -----



    А такива "data-и" дето НЕ се отварат от чужбина много ме кефат [:D] [:D]

    До скоро ме кефеха и "hit-овете", ама вече не. [:D] [:D] [:D]</font id="size3">

  17. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #29

    Братлета, как да си кирилизирам Win ХP ?

    A.H. трябва да разархивираш файла, т.е. маркираш всички файлове (доколкото виждам са 3) и избираш "Extract to...". Указваш директорията, където искаш да се разархивират (т.е да ги измъкнеш от архива). Влизаш в директорията (или папката - както искаш я наричай), където си ги сложил и там с мишката щтракваш с десния бутон. Избираш "Install" и си готов.



    Успех!

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #30

    Братлета, как да си кирилизирам Win ХP ?

    @А.Н.

    HGD вече ти обясни какво да направиш, но искам да направя едно допълнение (тъй като, както сам казваш: "не ги разбирам много тия работи" []).

    Това, което показваш на картинката е контекстно меню на WinAce, т.е. то съдържа само команди, изпълними в среда на WinAce върху файлове, съдържащи се в архива. Тези команди нямат отношение към типа на компресирания файла. От друга страна, в среда на Windows Explorer (който по същество е обвивка на ядрото на операционната система), контекстните менюта са различни в зависимост от типа на файла - [с] различните файлове могат да [се] изпълняват различни функции (или операции). Специално .inf файловете са текстови файлове, съдържащи последователност от команди и декларации, които се интерпретират от обвивката на ОС и по тази причина в техните контекстни менюта има позиция "Install". НО, само в среда на обвивката.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Как да кирилизирам Досовски файл
    От dallaz във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 13-02-08, 10:02
  2. Как мога да кирилизирам МS-Prompt?
    От Go_Play във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 12-04-04, 13:37
  3. Как да кирилизирам по DOS принтер Fujitsu DL700
    От proton във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 08-03-04, 15:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе