Резултати от 1 до 5 от общо 5

Логове

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #1

    Логове

    Интересува ме има ли някъкав начин, да видя по логове какви деиствия за извършвани с неситемните фаиловe на компютър с WIN XP HOME. ( Копиране на дискета достъпването им по мрежата).

    Няма пускани допълнителни екстри във EVENT VIEWER.

    Според мен няма такъв начин но ако някои знае някъкъв трик ще съм благодарен да помогне.[:I]

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Логове

    може, но с помощта на допълнителен софтуер - keylogger-и, сега се сещам за един на име Spector

  4. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #3

    Логове

    If only i could turn back time Така се пееше в една песен [:D]

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    212
    #4

    Логове

    NTFS има подобни проследявания.Разгледай в administrative tools->local security policy там търси audit policy.



    Не съм сигурен дали XP HOME го има това но може да сложиш professional освен ако нямаш някакви сериозни причини да останеш на home.

  6. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #5

    Логове

    35 лиценза за HOME едишън са си доста сериозно нещо [)]. Тези политики се пускат отделно не по подразбиране [V]. А в HOME даже ги няма ( поне доколкото видях).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе