Резултати от 1 до 8 от общо 8

BNC + HP1120

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #1

    BNC + HP1120

    Доста странен проблем:BNC мрежа от 5 ПС-та,като на първото е инсталиран въпросния принтер HP1120 kaто мрежов,проблем от мрежата няма,всички ПС-та са достъпни,само че когато се печати на принтера от ПС-то,на което завършва мрежата,хостващия компютър на принтера дава син екран или зависва и се саморестартира:това не се предизвиква от другите ПС-та ,само от това.

    Ако някой знае за кво става въпрос ще съм благодарен да сподели.



    П>С:Инсталирани са всички необх.протоколи,мрежата работи с NETBEUI.






  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #2

    BNC + HP1120

    От точно това PC ли забива, или винаги от което и да е PC, сложено последно?



    BEWARE! INTEL INSIDE!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #3

    BNC + HP1120

    E,става въпрос за офис,мислиш ли че имам времето и желанието да местя местата на ПС-тата ??Ми хората ще се потресат!А и са в различни стаи....А иначе само от крайното последно ПС зависва първия компютър,И ТО САМО при печатане.




  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #4

    BNC + HP1120

    OFFTOPIC

    DPetrov, много си несериозен!!!

    1. Щеше да идваш на срещата на SETCOM...:-((

    2. Щеше да водиш колежка :-ppp

    3. Кога/къде да ти върна "NOLF"!?

    ....









    __________




    Kill your duplex!

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #5

    BNC + HP1120

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    E,става въпрос за офис,мислиш ли че имам времето и желанието да местя местата на ПС-тата ??Ми хората ще се потресат!А и са в различни стаи....А иначе само от крайното последно ПС зависва първия компютър,И ТО САМО при печатане.

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Струва ми се, че колкото и да е велико BNC-то, чак на такива магии не е способно, така че реда на компютрите май няма значение (абе от BNC никога не знаеш какво можеш да очакваш де... Може проблема да се окаже нещо в тапата )



    Мисля, че е нещо от софтуера. Защо не пробваш с TCP/IP или пък със нещо друго от Windows шеринга (lpd/lpr ако PC-то с принтера е Windows 2000)? Може да вземе да се оправи



    BEWARE! INTEL INSIDE!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    18
    #6

    BNC + HP1120

    Ima edni Intel-ski Net-portowe tochno za mrevowi printeri pod BNC-mreva.

    Sys tqh nqma problemi, no sa skypi.

    Trqbwa da predcenish dali ima smisyl ot BNC ili nqma da ti izleze po-ewtino da si naprawish UTP mreva.




  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #7

    BNC + HP1120

    Ми дано се нявият хората...щото иначе незнам-А БНЦ-то е способно на много Чудеса!:-)

    И продължава да мизерничи:Лично аз нямам обяснение:Най -интересното е,че и от МС нямат такова:казват ми да се обърна към МС България....МИ ТО ТАМ СА САМО АДВОКАТИ:-)




  10. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #8

    BNC + HP1120

    Ха-ха-ха: обърни се към тях да им чуеш извинението, интерсно ми е какво ще се оправдаят...




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе