Резултати от 1 до 9 от общо 9

Питане за Windows XP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    15
    #1

    Питане за Windows XP

    <font color="red">З</font id="red">на<font color="red">ч</font id="red">и може да ви се стори смешно, но <font color="red">з</font id="red">а мен не е. <font color="red">И</font id="red">скам да попитам, ако някой може да ми отговори, как става това<font color="red">?</font id="red">

    <font color="red">З</font id="red">на<font color="red">ч</font id="red">и а<font color="red">з</font id="red"> до сега с<font color="red">ъ</font id="red">м работ<font color="red">и</font id="red">л само с Win'98, а сега с<font color="red">ъ</font id="red">м с Win'Xp и ми е малко трудно. <font color="red">З</font id="red">на4и а<font color="red">з</font id="red"> искам да си направя така както ми беше и на '98-<font color="red">ц</font id="red">ата. <font color="red">З</font id="red">на4и на 98 а<font color="red">з</font id="red"> си направих така 4е като влизам в и-нета да се конектвам 4рез Dial up<font color="red">-</font id="red">a, <font color="red">или</font id="red"> по то4но с парола и име<font color="red">.</font id="red">

    <font color="red">Т</font id="red">ова го правех като вляза в My computer, отида на Dial up, и от там ве4е знаех какво да правя.

    <font color="red">Н</font id="red">о сега с<font color="red">ъ</font id="red">м със XP и интерфейса ми е толкова непознат 4е направо не мога да се оправя<font color="red">.</font id="red">

    <font color="red">Н</font id="red">е знам и <font color="red">о</font id="red">тк<font color="red">ъ</font id="red">де да си и<font color="red">з</font id="red">карам това, к<font color="red">ъ</font id="red">дето да се конектвам с парола и име.

    <font color="red">М</font id="red">оля помогнете.

    <font color="red">С</font id="red">трува ми се 4е е т<font color="red">ъ</font id="red">по да питам такива неща, но нали е за това този сайт...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #2

    Питане за Windows XP

    Хайде пооправи си малко мнението, да може да се чете нормално (<font color="brown">аС поне иСпитах извеСни затруднения</font id="brown">). Ако искаш да си направиш dial-up връзка - отиди на Start - Connect to - Show All Connections, и оттам - Create a New Connection -> избираш Connect to the Internet, Set Up My Connection Manually, Connect Using a Dial-Up Modem... нататък трябва да се оправиш. Ако има проблеми - ICQ-то ми го има в профила (щом си публикувал мнение, все някакъв интернет имаш), а и не само моето... всеки би ти помогнал, мисля...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #3

    Питане за Windows XP

    Start>>Control Panel>>Netwok Connections>>Create New Connection>>Next>>Connect to The Internet>>Set up connection manualy>>Connect using dial-up modem





    П.П.

    Не искам да те плаша, но правописът ти е ужасен.

    Излагаш се пред доста хора с тези систематични правописни грешки. На твое място бих внимавал повече.

    П.П.П.

    Slero ме изпревари, но ще оставя и моя пост, щото много си ме кефи, нищо, че по съдържание са еднакви ;-)))

  5. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #4

    Питане за Windows XP

    Значи сега трябва да е по добре значи ... но може и аз да съм пропуснал значи нещо ... значи.

    [}]

    Неслучайно има вицове за полицаи ...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    15
    #5

    Питане за Windows XP

    значи на мен ми е малко по сложно,аз не съм към модем ,а съм направо към сървера,демек се конектвам направо към него,без модеми ,и там другите ти истории ,направо от мрежовата карта ....

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #6

    Питане за Windows XP

    Значи, PPPoE ли ползваш? Значи тогава, за да те "пита" за потребителско име и парола, иди в "Properties" на "My Network Places", оттам значи пак в "Properties" на съответната мрежова връзка и, значи, в "Options" отметни "Prompt for name and password, sertificate, etc."

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    15
    #7

    Питане за Windows XP

    ami kato ne sam smodem ,a sam napravo ot kartata pak li tryabva da go napravya po tozi na4in ,po koyto vie kazvate ,za da mi iska parola i ime ,tova mi e celta

  10. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #8

    Питане за Windows XP

    P_o_l_i_c_E не си на dial up.

    Напиши точно какво искаш да направиш и с каква цел.

    Искаш само ти да си ползваш достъпа до Интернет, въпреки че достъп до машината имаш ти и още някой, така ли?



    Въпроса ти все още е неразбираем.

    Ако предположението ми горе е вярно, има начин да стане, като не са ти нужни никакви dial up настройки.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #9

    Питане за Windows XP

    МОже и да съм те разбрал криво ляво... Dial up[:D], ама към VPN на доставчик по локалната мрежа, така ли[:D][:D][:D]? Ako е така би следвало да знаеш ip на доставчика ти. Прави се от същото място - start - settings - network connections - <font color="red">new connection wizard</font id="red">, подчертавам ти последното, защото него трябва да търсиш, пътят до него може да ти е организиран и по друг начин. Там даваш next - connect to the network at my workplace - virtual private network connection, въвеждаш име, парола, адрес,конфигурираш я по начина, по който са ти задали твоите доставчици - не знам дали ползвате gateway, имате ли wins настройки и си готов... Но според мен ако не можеш да се справиш сам твоите доставчици би трябвало да нямат нищо против да ти помогнат.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. 3DMark за Android и Windows Mobile (Очаквайте скоро за iOS и Windows RT)
    От stenly във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 02-04-13, 21:22
  2. Отговори: 0
    Последно: 13-08-10, 16:35
  3. Питане за VPN на Windows XP SP2
    От lil във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 09-03-09, 13:18
  4. Windows Genuine Advantage разпозна Xubuntu като легален Windows
    От stekyman във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 18-06-07, 22:03
  5. Отговори: 8
    Последно: 29-10-05, 12:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе