Резултати от 1 до 5 от общо 5

Kak da si pusna 3-te butona na mi6kata

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    632
    #1

    Kak da si pusna 3-te butona na mi6kata

    Imam obiknovena seriina mi6ka s 3 butona oba4e Win Me mi ja zasi4a kato s 2 butona.Sega mi potrjabva i tretij buton. Probvam da ja slozha kato njakoja ot markovite i da dam model s 3 butona, no i pri tjah ne mi dava variant s 3 buttona.







    Променено от trastikata на 16/10/2001 23:13:50

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    347
    #2

    Kak da si pusna 3-te butona na mi6kata

    В Win95 Service Pack OSR1 имаше един драйвер специално за този случай: "Mouse System Mouse (Serial 1/2)". Ако искаш да експериментираш, пусни ми един mail, да ти го пратя.




  4. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #3

    Kak da si pusna 3-te butona na mi6kata

    Obiknoweno stawa s driver za Logitech 3 button, mislq che edinstwenoto iziskwane e mishkata ti naistina da ima 3 butona koito da rabotqt :+)




  5. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #4

    Kak da si pusna 3-te butona na mi6kata

    trastikata имам драйвери за това нещо, но под WinME няма да стане - в WinME 3-бутонните мишки, които не са microsoft, са саботирани. Като сложиш драйвер, какъвто и да е, за каквато и да е мишка с 3 или повече бутона, средния ще тръгне, но той ще ти работи като 4-ти не като 3-ти, даже не като 4-ти.



    Имам мишка 5 but+wheel, като и сложа драйвера за 98 - всички бутони работят, без средния, като следния прави, това които прави 4-тия, но софтуера от мишката не го разпознава като 4-ти. Това го оправих с инсталирането на драйвер за IntelliMouse PS/2, а между другото и със драйвер за PS/2 пак ми работят wheel и бутони. Но със серийна няма как да стане, ако не намериш MouseSystems драйвер специално за WinME.



    BEWARE! INTEL INSIDE!

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    632
    #5

    Kak da si pusna 3-te butona na mi6kata

    Merci na vsi4ki za pomosta, no opravih rabotata. Slozhih si programata na Genius EasyMouse+ i si detectnah mi6kata kato genius. Tam v programkata ima da si izbira6 koi buton za kakvo da e ima stra6no mnogo funkcii i si raboti sega mi6kata s 3-te butona. 10x pak na vsi4ki.

    P.s. Ako ne ste ja probvali programkata probvaite ako iskate i iskazhete mnenie.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. kak da si pusna subtitri na..
    От keremyanov във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 20-09-04, 21:10
  2. KAK DA SI PUSNA GRAN TURISMO 3 NA PC-to
    От kolev във форум ИГРИ
    Отговори: 7
    Последно: 01-11-02, 01:20
  3. Kak da si pusna TV OUT pod XP na monitora i televi
    От allen във форум Windows
    Отговори: 22
    Последно: 08-08-02, 01:44
  4. Kak da si pusna NFS5 ili NFS4 pod Win XP
    От trastikata във форум ИГРИ
    Отговори: 24
    Последно: 24-04-02, 00:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе