Резултати от 1 до 9 от общо 9

Ot kade se smenia ezika na XP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    21
    #1

    Ot kade se smenia ezika na XP

    [^] Niakoi znae li ot kade se smenia ezika na XP, dali 6te e na english ili na bulgarian ili tam na kakuvto i da e ezik. Interesuva me da si smenia ezika XP na bulgarski.

  2.  
     
  3. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #2

    Ot kade se smenia ezika na XP

    Това не става така, както го мислиш. Необходимо е да се инсталира допълнителен пакет. Опитай от тук:

    http://free.techno-link.com/mask/Pro...age%20Pack.rar

    или от тук

    http://80.72.65.54/software/Operatin...%20BG%20Shell/



    Това е за да се добави български интерфейс. Ако искаш само да се добави поддръжка на писане на български (или друг език) - Контрол панел/регионални настройки.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    141
    #3

    Ot kade se smenia ezika na XP

    Не съм сигурен, че разбрах какво по-точно искаш да смениш, но ХР може да поддържа 2 езика на системно ниво. Българския можеш да го искараш от Контрол панела-Regional and Language Options/Advanced и там в първото прозорче избираш Bulgarian.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    43
    #4

    Ot kade se smenia ezika na XP

    Здравейте! Ще използвам темата за да попитам още нещо по нея. Този езиков пакет го имам инсталиран още откогато излезе преди година и нещо. Всички знаем какво може той и какво прави. Та въпроса ми е претърпял ли е той от излизането си някакви промени, подобрен ли е, един вид има ли по-нова версия или си е същия?

  6. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #5

    Ot kade se smenia ezika na XP

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Здравейте! Ще използвам темата за да попитам още нещо по нея. Този езиков пакет го имам инсталиран още откогато излезе преди година и нещо. Всички знаем какво може той и какво прави. Та въпроса ми е претърпял ли е той от излизането си някакви промени, подобрен ли е, един вид има ли по-нова версия или си е същия?



    <div align="right">Originally posted by ogimag*-*28/02/2004*:* 12:22:32</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Промяна няма.

  7. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #6

    Ot kade se smenia ezika na XP

    Значи доколкото разбрах става въпрос за Българският интерфейсен пакет за Windows XP Professional или Windows XP Home Edition.Името му е LIPsetup и има нова версия но трябва да имаш SP1.Име на файла:



    LIPSETUP.MSI Даунлоуд - размер:

    5264 KB

    Дата на публикуване:

    05.11.2003 г.

    Версия:

    1.0



    Едно от новостите в пакета е че след инсталация Медиа плеър 9 е на Български.

    Ето и линк за инфо и download:



    http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=bg


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    119
    #7

    Ot kade se smenia ezika na XP



    <div align="right">Originally posted by ogimag*-*28/02/2004*:* 12:22:32</div id="right">

    [/quote]



    Промяна няма.



    <div align="right">Originally posted by HGD*-*28/02/2004*:* 10:26:40</div id="right">

    [/quote]



    Промяна има!

    има два Language Packa

    първия е около 3МВ

    втория е около 5МВ

    разликата е :че втория се препоръчва след инсталиране на SP1, превежда Media Player 9 , предполагам има и други промени

  10. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #8

    Ot kade se smenia ezika na XP

    ОК! Приемам критиката. Българската версия не ми харесва - има грешки, а и съм си свикнал със английската.

  11. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #9

    Ot kade se smenia ezika na XP

    Къде ги видя тези грешки.Дай пример.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Ot kade moga...
    От spoofer във форум Linux
    Отговори: 6
    Последно: 01-02-05, 16:22
  2. Kade
    От Zetle във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 07-06-03, 11:16
  3. Kade ima ATI 9100 ???
    От Vova във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 01-02-03, 22:23
  4. ???kak da si smenia logoto na GSM
    От noises във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 27-01-02, 12:55
  5. Moje li da se smenia ezika na WinAce211?
    От LordOfEvil във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 17-11-01, 10:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе