Резултати от 1 до 2 от общо 2

NT4.0 to 2003 Server standart - UPGRADE problem !

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    67
    #1

    NT4.0 to 2003 Server standart - UPGRADE problem !

    zdraveite... imam slednia problem - a toi e:



    1. Imam v ba4kaneto edin NT4.0 Server koito e ot 1000-i balkanskata voina...tui de razbrahte me kuv e, - i si vzeh ein packaje 2003 standart koito iskam da instalna na negovo miasto! Ma6inkata e dobra 2 CPU700Mhz P3 512RAM 40 GB HDD - (kat za file server v malka firma se iadva - oplakvania niamam no prosto iskam da napravia upgrade)

    2. Pri postaviane na CD-to s 2003 mu davam "Check capability" ili kvoto tam beshe i mi kazva 4e nemoge da napravi upgrade do 2003 Standart!

    Kude mi e problema neshto po-versiite li 6to li.... (Znam 4e mi e super tup vuprosa ma neupgreidvam vseki den NT4.0 ! ))

    3. Nemi predstavliava problem da formatna i da go sloja na 4isto - NO!!! - problema mi e 4e imam dosta user-accounts s settings i tnt bozi koito ako triabva da gi pravia nanovo - po-dobre da zema edna pu6ka i dase zastreliam!

    Suglasete se 4e e super iznerviashto pri uslovie 4e imam dostatu4no druga rabota! (((

    4. Prosto iskam da si zapazia settingite i tnt. -iskam da spomena 4e prokletite Wibozeta (NT4.0 SP6a i 2003 standart) sa ni napulno legalni i s sve hartiiki i takiva bozi kato cALS i tnt. gluposti!

    Daite niakva ideia kak da napravia nai-bezbolezneno upgrade i pro4ee bozi 4e da nekopam nanovo celata niva!



    Ili ako ima na4in da exportna nekaksi userite ot NT4-kata i da gi importna v 2003 standart i da sa si s su6tite permitions i pro4ee barabar s grupite i domains!



    Predvaritelno blagodaria na sve otzovalise s ideia!


  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #2

    NT4.0 to 2003 Server standart - UPGRADE problem !

    Не съм голям разбирач, но имам малко опит с това.Значи щом ти казва че неможеш да го Upgrade-неш значи ще те накара да затриеш старата папка "Windows" или "WinNT" или там както ти е кръстена и да ти направи нова с новите файлове, което ше рече че няма да можеш да си запазиш настроиките.



    Решемието евентуално може да е следното.Какъвто и системен софтуер да използваш трябва да го BackUp-неш по някакъв начин.

    Моите знания бяха толкова, нека знаещите сега да се вклиючат.



    П.П.: Кирилица му е майката

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Antivirus 3a Windows Server 2003 Standart
    От Sd0 във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 05-05-06, 17:10
  2. Windows server 2003 problem
    От dionisy във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 20-11-03, 18:33
  3. Server 2003 и Lan drivers
    От IPOC във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 28-04-03, 12:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе