Резултати от 1 до 6 от общо 6

skapa mi se Taskmanager-a :) ?!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #1

    skapa mi se Taskmanager-a :) ?!

    zdraveite, vchera si preinstalirah windows-a zashtoto 2 dena mi stoq v LAN-a bez patchnat DCOM i vsichki vazmojni gadini mi se kachiha :P. Sega s nov windows.. znachi vchera kachvam mu SP1, svalqm si vsichki critical updates ot microsoft. I posle kato si pusna Task Manager-a ne mi se poqvqva v systray . Pomislih che neshto e ot nastroikite na account-a mi i si napravih drug. Pri nego se poqvi TaskManager-a v systray, no samo vednaj i posle sashtata rabota. Puskam - spiram , nikakva polza nqma ... Imate li ideq zashto e taka i kak da si go opravq, che hich ne e priatno da ne si vijdash kolko e natovareno CPU-to, a pak veche sviknah s taskmanager-a na XP-to i ne mi se slagat drugi gluposti ...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #2

    skapa mi se Taskmanager-a :) ?!

    Имаш вирус!!!

    това е един от методите за скриване, за да не можеш да го изключиш...

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #3

    skapa mi se Taskmanager-a :) ?!

    ami az sam 99% siguren che ne e virus, zashtoto ako e umishleno skrivane na taskmanager-a, nqmashe da se poqvqva ot vreme na vreme, a prosto shteshe da e software-no disabled ot nqkade.. spored men problema e drugade.. pak i virusite ne sa tolkoz umni i drebnavi [:D]

    Toi taskmanager-a si raboti, samo deto go nqma v Systray

  5. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #4

    skapa mi se Taskmanager-a :) ?!

    Не подценявай вирусите

    Както казах някои от тях точно така се крият...

    Но явно при теб е друг проблема, щом taskmanager-a работи, а само не се вижда в трея...

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    9
    #5

    skapa mi se Taskmanager-a :) ?!

    Abe neznam ama moge i da ne e virus.

    Chestno kazano sum se specializiral i si preinstalvam Win-sa za 30 min stava kakto e bil predi formata na harda. Purvo nameri si kopie na Win-sa sus SP1 v nego a ne da go slagash dopulnitelno- ima go vuv free.evro.net v data.bg v arenabg.com i t.n. Ot opit znam che kato go slagash dopulnitelno ne e nai udachno. A puk ako e virus pravi slednoto kato si preinstalvash WIN-sa. Kato instalvash ne si pravi nastroikite na LAN-a ako si na LAN za da ne trugne neta predi da si instaliral Antivirus, shtoto gadinkite sa mnogo burzi, predi tova ne e zle da si copy niakude na HDD-to signature na Antivirusa i predi da si nastroish neta da go slogish v Antivirusa taka shte ti se e updatnal predi da vleznesh v neta i shte si malko po spokoen che niakoia gad niama da vlezne vednaga, i na posledno miasto ti preporuchvam INSTALL FRESH COPY OF WINDOWS again.

    Aide stiga che mnogo izpisah, uspeh zanapred !

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #6

    skapa mi se Taskmanager-a :) ?!

    Мерси много за мнениата.. Аз като го слагах този път предвидливо му дръпнах ЛАН кабела [8D], преди малко го сканирах с ъпдеитнат нортън и нямаше нищо. Но сега пък гледам че си стои таскменажер-а долу в systray, така че сигурно е нещу от бъгави DLL

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Iz4eznalo menu na taskmanager-a
    От ptomoff във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 22-04-04, 18:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе