Резултати от 1 до 3 от общо 3

CD-R & WinXP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    85
    #1

    CD-R & WinXP

    Значи, ония ден (петък) на сайта на Windows Update беше пуснат patch за CD Burning функцията в WinXP. След като го инсталирах, записвачката ми TEAC 8x8x32 вече не се разпознаваше като такава, а като обикновенно CD-ROM. Не знам как е с другите модели CD-R, така че просто ви предупреждавам.



    P.S.: След деинсталация на въпросния patch всичко си идва на място, така че ако нещо работи не го поправяйте.




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #2

    CD-R & WinXP

    Много правилно!...Народа го е казал доста образно:

    "Не човъркай лай--то, за да не мирише!"



    Аз, например, вече не ползвам via4in1. Под win2k, ползвах само via-agp-drv, а под XP и него не слагам. До това решение стигнах след известно количество тестове, които показаха, че via-IDE-drv не покачва бързината, но прецаква hibrnation-a на w2k...За какъв дявол ми е тогава!?.

    Под win9x, обаче нещата стоят по съвсем различен начин - там via4in1 е задължителен.



    П.П.

    Това важи само за моето лично PC, следователно при други системи нешата може да са различни...













    __________




    VOICE IN YOUR HEAD!

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #3

    CD-R & WinXP

    При мен пък обратно. Качих предлаганите от Интел драйвери за Ултра АТА и системата започна да работи по-добре.



    BROUGHT TO U BY MSAN

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. WinXP SP2 ICS/NAT
    От GreenOreh във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 21-10-06, 03:33
  2. Замяна на WinXp Pro с WinXp Home
    От skaishev във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 17-05-06, 09:29
  3. WINXP BG
    От Ofink във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 17-10-03, 19:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе