Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

от къде мога да изтегля language pack за Office

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #16

    от къде мога да изтегля language pack за Office

    Извинявайте за офтопика, но мисля че е необходим:



    <font color="blue">//offtopic</font id="blue">



    Малко информация, отностно троянския кон, сложен по-горе. Той е модифициран от българин - защо мисля така - малко по-долу.



    Наименование на файла, троянски кон: 0sa.exe (подобно на Osa.exe, част от Офиса) написан с нула отпред за заблуда и още един файл (той е със същата големиа, но не опитва достъп до интернет, а създава 0sa.exe) - не му помня името вече, но лесно се хваща, след като се хване 0sa.exe - имат еднаква големина (към 24 xxx byte).



    Този троянски кон "зомбира" вашия компютър и изпраща непрекъснати заявки към 64.236.24.28 (който е един от сървърите на www.cnn.com).



    Освен това от се опитва да осъществи връзка 212.72.204.70 с на порт 9999. Този компютър е чазт от мрежата на NetIsSat:



    route: 212.72.192.0/20

    descr: NetIsSat customers and internal

    changed: mailto:kirov@solo.bg 20001004

    changed: mailto:vkd@netissat.bg 20010511

    changed: mailto:vdimitrov@netissat.bg 20030404





    В момента се чудя, дали да се сържа със сисадмините им на NetIsSat за да видим какво можем да направим.



    Причината, за да изглеждам узлобен? - Брат ми не е можал цял ден да играе на компютъра (защитната стена постоянно е пищяла) и на мен ми отне 30 минути да го разкарам от компютъра (а съм настинал и предпочитах да си почивам).







    <font color="blue">//offtopic</font id="blue">

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    121
    #17

    от къде мога да изтегля language pack за Office

    Да ви кажа честно има промени и добавки, но на мен лично не са ми необходими.А пък ми спада паметта с около 100тина мегабайта.чудя се дали да го оставям или да си мина пак на Офис ХР

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    121
    #18

    от къде мога да изтегля language pack за Office

    Извинете за offtopic-a

    ще тръгне ли office 2003 на Win98 ,защото един приятел пита

    пак се извинявам

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    67
    #19

    от къде мога да изтегля language pack за Office

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Извинявайте за офтопика, но мисля че е необходим:



    <font color="blue">//offtopic</font id="blue">



    Малко информация, отностно троянския кон, сложен по-горе. Той е модифициран от българин - защо мисля така - малко по-долу.



    Наименование на файла, троянски кон: 0sa.exe (подобно на Osa.exe, част от Офиса) написан с нула отпред за заблуда и още един файл (той е със същата големиа, но не опитва достъп до интернет, а създава 0sa.exe) - не му помня името вече, но лесно се хваща, след като се хване 0sa.exe - имат еднаква големина (към 24 xxx byte).



    Този троянски кон "зомбира" вашия компютър и изпраща непрекъснати заявки към 64.236.24.28 (който е един от сървърите на www.cnn.com).



    Освен това от се опитва да осъществи връзка 212.72.204.70 с на порт 9999. Този компютър е чазт от мрежата на NetIsSat:



    route: 212.72.192.0/20

    descr: NetIsSat customers and internal

    changed: mailto:kirov@solo.bg 20001004

    changed: mailto:vkd@netissat.bg 20010511

    changed: mailto:vdimitrov@netissat.bg 20030404





    В момента се чудя, дали да се сържа със сисадмините им на NetIsSat за да видим какво можем да направим.



    Причината, за да изглеждам узлобен? - Брат ми не е можал цял ден да играе на компютъра (защитната стена постоянно е пищяла) и на мен ми отне 30 минути да го разкарам от компютъра (а съм настинал и предпочитах да си почивам).







    <font color="blue">//offtopic</font id="blue">



    <div align="right">Originally posted by HGD*-*24/04/2004*:* 14:53:43</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    <font color="blue">//offtopic</font id="blue">



    IP: <font color="red">212.72.204.70</font id="red"> - e na edna moia mashinka! ... Dobre 4e ti pro4etoh posta!

    tova e mashinkata na koiato isteglih toia pach (Trojan) !



    Vse oshte nesum si go istril ot neia zashtoto niamah vreme v Petuk puk i imah dosta drugi zadulgenia na glavata i pro4ee bozi... abe kakto i dae!



    slojil sum edno Kerio s standartni nastroiki koeto niamah vreme da configna v kraia na rabotnia den! Sled kat go slojih vidiah 4e ot niakolko IP-ta se polu4avat zaiavki kum 70-to IP i tna a sled okolo polovin 4as stana neshto kato masovo iavlenie!

    V ponedelnik she se mu4a da go triina tui neshto zada spre napasta!...slava bogu 4e na tova PC nema vajni neshta osven edin FTP i WWW serveri s soft za mobilki!

    10x za raziasnenieto!



    Do kolkoto uspiah da pregledam na burzo predi da si trugna namerih niakolko stranni faila s "Kapersky Inspector" !

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    121
    #20

    от къде мога да изтегля language pack за Office

    Ще споделиш ли кои са те

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    121
    #21

    от къде мога да изтегля language pack за Office

    Борис, ето ти една новост.В интернет браузера офиса ми е слижил една иконка, която се казва "изследване".Това чудо ти "изследва" текста, прави преводи и така нататък.Ако искаш направи като мен, виж го, разгледай го, а пък ако не ти хареса го махни[:D]

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    125
    #22

    от къде мога да изтегля language pack за Office

    Viper, отговарям, макар и "само" с месец закъснение. Благодаря за отзивите.



    Мисля да пробвам българския офис на компютъра на майка ми и баща ми (WinXP), тъй като тях ще ги облекчи. А аз съм с Win98 и поне засега ще си хортувам с него...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. MS Office 2007 Compatibility Pack
    От peshos във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 03-09-07, 13:20
  2. Windows XP Home Edition и BG Language Interface Pack ?
    От DEF във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 25-06-06, 22:32
  3. от каде мога да си изтегля...
    От shutdawn във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 17-05-05, 07:32
  4. Мога ли да си изтегля тема от форума
    От viper във форум За Форума
    Отговори: 1
    Последно: 02-05-04, 17:34
  5. Отговори: 2
    Последно: 23-11-03, 17:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе