Страница 1 от 6 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 81
Like Tree4Одобрявам

Серия JDR за Япония 2011 година

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    100
    #1

    Серия JDR за Япония 2011 година

    Излезе новата серия 2011 за Япония - JDR, но за съжаление с убийствено висока цена : за RAS-402JDR - 258 хил йени.
    http://kakaku.com/item/K0000153375/


  2.  
     
  3. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #2

    Re:серия 2011 за Япония - JDR

    Повече подробности за модела (има промяна в дизайна и екстрите от предходните две серии ) - http://translate.googleusercontent.c...kYTr-MB_giKewg

  4. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #3

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    Дизайна е добър, позагладили са малко формите.И като показатели, макар да не надминава предните серии кой знае колко, е добър.Явто за 2011 са наблегнали на изменения и подобрения от предходните модели.

  5. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #4

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    Дойде ли този климатик в БГ? Това ли е по-добро или 402UDR? За 2011 нещо по-хубаво ли има ли внесено на 100/200 волта?

  6. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #5

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    Нещо пак залитаме към 100/200v. Аруба?Ето ти характеристиките на UDR и JDR:
    Ето и как изглежда-онзи ден мисля я показах поради производството и в Тайланд-също като европейските модели,а може и в една фабрика да са?Това от тази година,а гледам по ниския клас JD си е японски.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #6

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    Сякаш нямат кой знае каква разлика. Благодаря ти много, ми ослушвам се. Ще гризна нещо в скоро време, ще се чуе.

    Едит: Жалко, че не ги дават с "Енергийна ефективност".

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #7

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    А дано.И да ти я докарат в такъв вид-и ти да си я разопаковаш.
    Та да похвалиш малко и тошибките,а не само онзи хитак-ма студентките да не го спират, и да се греят с колеги и червено вино,та ни представяш тънки сметки?
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  10. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #8

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    Определено оттук нататък само ново. Парен каша духал.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1315348080[/time]_________________________________________________

    Сякаш няма никакво предлагане на нови модели за японския пазар? Минали години имаше бая марки и модели. Тази година нещо суша ми се струва.

  11. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #9

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man
    Определено оттук нататък само ново. Парен каша духал.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1315355280[/time]_________________________________________________

    Сякаш няма никакво предлагане на нови модели за японския пазар? Минали години имаше бая марки и модели. Тази година нещо суша ми се струва.
    Приготви парета, пък климатици:

    1. http://global.rakuten.com/en/store/n...item/10005312/

    2. http://global.rakuten.com/en/store/h...item/10008111/

    3. http://global.rakuten.com/en/store/c...tem/cs501cx2w/

    П.П. Те производителите са като пумата, подготвят се за скок съобразно новите изисквания за енергийна ефективност на ЕС.

  12. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #10

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man
    Сякаш няма никакво предлагане на нови модели за японския пазар? Минали години имаше бая марки и модели. Тази година нещо суша ми се струва.
    Аруба, когато имаш пари ще могат да ти доставят, който модел си поискаш. Миналата година от В@рн@ Клим@ поисках такава опция и не ми беше отказано да проучат цените на моделите, които им бях казал, но когато чух цените се отказах.
    Според мен няма смисъл да разхищаваш толкова много пари за един климатик. Така и така си се сдушил с европейските Дайкин-и, доволен си, продължавай с тях, другото може и да ни ти допадне.

  13. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #11

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    Цитат Първоначално публикувано от gnf
    Аруба, когато имаш пари ще могат да ти доставят, който модел си поискаш. Миналата година от В@рн@ Клим@ поисках такава опция и не ми беше отказано да проучат цените на моделите, които им бях казал, но когато чух цените се отказах.
    Според мен няма смисъл да разхищаваш толкова много пари за един климатик. Така и така си се сдушил с европейските Дайкин-и, доволен си, продължавай с тях, другото може и да ни ти допадне.
    Така както е тръгнал да троши пари по -добре ако прави в някое от жилищата основен ремонт да отдели 7-8 000лв за една термопомпа.Дайкин имат доста интересни предложения.За В началото и фуджитсу имаха(миналата година), но по правило Булклима скриха цените и сега се появява едно много тъпо "обади се за цена".Поне да напишат каква е базовата цена за ситемата и да допълнят, че в зависимост от тръбния път и конкретните обсотятелства цената расте нагоре.Без цена направо убиват всякакво желание у мен да си помисля за тяхна Waterstage термопомпа.В началото(миналата година) цените им бяха от 6 000лв до 18 000лв.Сега цени няма.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #12

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    ... Нямат цени, защото термопомпите са на компоненти и трудно се смята къде какво е нужно, ако не си в час с материята. Иначе цените не са променяни. Pansonic и Toshiba извадиха техни модели, които не са никак лоши.

  16. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #13

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    То сега един климатик ще ми трябва. 4 000 да речем е бюджета. След като потроших 20 000 по адвокати за 2-3 години, почнах да гледам по друг начин на парите. Гледам си кефа. Дали е 2500 или 4 000, по-добре второто. Един живот. Адвокатите ядоха и пиха с парите ми, аз за тях работих. Като знам как плащах хонорари с пачките, сега 1000 лева ми се струват джобни пари, плюс това вече нямам да давам на никой, мои са си. Термопомпа няма как да стане вече, почти е ремонтиран. По-нататък ще си взема Алтерма за къщата. Принципно много съм доволен от подовите клими на Дайкин, затова питах ако има нещо подово на 100 волта, мога да пробвам. Ще видим, сега разглеждам сайтовете и проучвам.

    Някой поръчвал ли е този сайт Ракутен? Цените са много добри, дори и да се сложи мито и ддс, пак е на далавера ми се струва.

  17. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #14

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man
    То сега един климатик ще ми трябва. 4 000 да речем е бюджета. След като потроших 20 000 по адвокати за 2-3 години, почнах да гледам по друг начин на парите. Гледам си кефа. Дали е 2500 или 4 000, по-добре второто. Един живот. Адвокатите ядоха и пиха с парите ми, аз за тях работих. Като знам как плащах хонорари с пачките, сега 1000 лева ми се струват джобни пари, плюс това вече нямам да давам на никой, мои са си. Термопомпа няма как да стане вече, почти е ремонтиран. По-нататък ще си взема Алтерма за къщата. Принципно много съм доволен от подовите клими на Дайкин, затова питах ако има нещо подово на 100 волта, мога да пробвам. Ще видим, сега разглеждам сайтовете и проучвам.

    Някой поръчвал ли е този сайт Ракутен? Цените са много добри, дори и да се сложи мито и ддс, пак е на далавера ми се струва.
    Не може да поръчаш климатик от Ракутен защото:

    1.Доставят стоки с тегло до 30кг .
    2.Климатиците са включени в стоките които не се доставят за държави в които се изисква спазване на специално законодателство.Става въпрос за наличието на фреон в системата.

    Горното го пише в правилата им за доставка.Прочетох ги още преди 2 години, тоест и на мен ми мина през ума и имах мерак, ама...


    Има подов на дайкин на 100/200v с плазма или флашстриймър, същият като моята 50-ка(на мен лично не ми се вярва да е с плазма или да уруру-сарара защото вътрешното като дизайн отвън е 1:1 с подовите евродайкини).Сега ще потърся и ако иа ще пусна линк
    П.П. Тоест за да бъда точен можеш, но той няма да ти бъде доставен и за твоя сметка остават таксите по преводите и усилията да си върнеш платените като превод пари за климатика.

    Какви са тези адвокати бре, те цели стръвници-не пият кръв, а направо месо късат...Той твоя апартамент ако е 60 000лв, те са ти взели(ти си им дал) 1/3 от цената му...

  18. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    201
    #15

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    Аруба, колегата ти намеква да заковеш едно:
    http://clima-design.bg/218,daikin-s2...ru-sarara.html
    със КОП 5 .Нали искаш хем на 100в. хем подово, щото си им фен

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 6 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Търся дъно с такъв чип Mobile Intel® 945GSE Express Chipset дори изгоря
    От karolev във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 30-04-12, 11:57
  2. Продава Телевизор FUNAI - 14" инча - Япония
    От mobiles във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 19-09-10, 20:02
  3. Отговори: 0
    Последно: 06-07-09, 05:34
  4. Отговори: 4
    Последно: 21-05-09, 19:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе