Страница 20 от 20 ПърваПърва ... 10181920
Резултати от 286 до 292 от общо 292
Like Tree2Одобрявам

Внимавайте с Виваком !!!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #286

    Отговор: Внимавайте с Виваком !!!!!

    Хе-хе, днес преподписах довора с Виваком за доставка на интернет. Питам "А къде пише месечната такса?" Отговорът бе: "Амиии, май я няма. " "Как така?", казвам, "Ами ако е 1 милион???" Мацето ми каза да й вярвам, че е толкова, колкото ми казва и че нямало проблем. Повярвах й, батьовото, и подписах листите. . Как, ако се наложи, в съда изобщо може да се докаже за колко $$ сме се договорили????

  2.  
     
  3. PSL
    PSL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    346
    #287

    Отговор: Внимавайте с Виваком !!!!!

    kalcheff1,дотам ли се докара да се пазариш за 1 милион ? Мацката ти е казала да и вярваш, значи си се набутал.Хайде гледай по-весело на живота, и без това идва зима.

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #288

    Отговор: Внимавайте с Виваком !!!!!

    "Вервайте ми"

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #289

    Отговор: Внимавайте с Виваком !!!!!

    В договора не пише ли на какъв план си? - то е същото... Всеки план в определен момент при определените условия в договора се продава на точно определена цена.
    estqwerty одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #290

    Отговор: Внимавайте с Виваком !!!!!

    Без да имам правно образование, съм убеден, че, по принцип, който и да е договор трябва да е съставен по възможно най-ясния начин. А той конретно тук е, като се спомене определено число, което се задължавам/съгласявам/ да плащам ежемесечно за определения период от време. Когато става въпрос за математика с пари не виждам защо трябва да се намесват разни маркетингови измишльотини от рода на планове, програми и т.н. Ако на теория се отиде на съд, съдията ще се занимава да разучава цените на трифни планове или ще е по-лесно да види конкретно число, което си е константа за целия период на договора?
    Този пост е редактиран от kalcheff1; 02-12-13 в 14:17.

  7. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #291

    Отговор: Внимавайте с Виваком !!!!!

    Колко и да съм бил лоялен към тях , паднеш ли им - веднага те преебават Издъниха ми телефона да преподпиша договора , така де да си спретнат заплатката и да си изпълнят нормата за месеца .
    Та тая карта ми беше на тарифа тънка /5лева/ и ми предложиха като забележете ЛОЯЛЕН КЛИЕНТ друга тарифа със 60 мин. към всички мобилни за 5,80 лева - викам си хайде , къде не съм ги дал тия пари и се хванах на въдицата .
    Съвсем случайно след месец попадам на информация от страницата колко съм се прекарал , всяка започното минута се таксува като цяла - това е безобразие което оная пикла от съпорта си спести да ме уведоми . Картата ми беше с 30 секунди първоначално и след това на всяка секунда таксуване .
    a7275aeb59c6b52f.jpg

  8.  
     
  9. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #292

    Отговор: Внимавайте с Виваком !!!!!

    Мисля, че и трите оператора вкараха тази идиотщина в плановете си... Имам една Prima и простата сметка показва, че ако се обадя на оператор различен от M-Tel, то разговор от минута и 1 секунда ми струва 1,18 лв.
    jonov одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 20 от 20 ПърваПърва ... 10181920

Подобни теми

  1. Електролизни котли - внимавайте!
    От shrekky във форум Отопление
    Отговори: 39
    Последно: 07-04-12, 14:10
  2. Внимавайте каква храна пазарувате от ПИКАДИЛИ
    От dragomir7708 във форум Черен списък
    Отговори: 24
    Последно: 08-01-12, 21:00
  3. ВНИМАВАЙТЕ!!! PayPal крадци на пароли.
    От Vandal във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 10
    Последно: 22-05-10, 13:58
  4. Внимавайте във Варна !!!
    От izwerga във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 18-07-08, 17:27
  5. Внимавайте какво теглите от Windows Update
    От DeathKnight във форум Windows
    Отговори: 17
    Последно: 03-02-03, 14:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе